Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 16d. 10:46

„jautì“ dalinasi nauja daina ir žada stipriausią roko albumą Lietuvos istorijoje

„jauti“
Grupės archyvo nuotr. / „jauti“
Alternatyvaus roko grupė „jautì“ pristato naujausią savo kūrinį „Trūksta ramybės“. Tai – daina apie nežinojimą, nuolatinį stresą ir nerimą, ypatingai sustiprėjusį karantino laikotarpiu.

„Dabar puikus metas „apsivalyti“ ir pasidalinti tuo, ką sukaupėme per šiuos metus. Žinome, kad taip jautėmės ne vieni, tad šį neramų laiką norisi įprasminti nauju kūriniu ir taip pradėti daugiau vilties ir šviesos žadantį etapą“ – sako grupės nariai.

Grupės archyvo nuotr./„jauti“
Grupės archyvo nuotr./„jauti“

„Trūksta ramybės“ – tai antroji daina iš artėjančio albumo „APREIŠKIMAS“. Visos albumo dainos yra tarpusavyje sujungtos, tad klausant jų iš eilės susidarys įspūdis, tarsi būtų klausoma vientiso kūrinio.

VIDEO: jautì - Trūksta Ramybės

Ne išimtis ir dainų vizualizacijos. Birželio 10 d. pristatytas kūrinys „Parodyk tikrą veidą“ buvo papildytas grupei neįprastu, bet iki šiol stipriausiu jų vaizdo klipu. Jame grupės nariai nusprendė ne tik nerodyti savo veidų, bet ir slėpti tamsoje judančių šokėjų veidus, kurie simbolizuoja prarastą ryšį su artimais žmonėmis. Klipo pabaigoje atskleistas veidas vaizdu persikėlė į naujausią kūrinį „Parodyk tikrą veidą“.

VIDEO: jautì - Parodyk Tikrą Veidą

Birželio 17d. „jautì“ pažada pasidalinti trečiuoju albumo singlu ir taip užbaigti šią mini klipų trilogiją.

Alternatyvios muzikos atstovai „jautì“ susibūrė prieš 5 metus. 2019 m. pasirodė jų debiutinis albumas „Too Fat to Run“ po kurio „jautì“ buvo pastebėta ir nominuota „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimuose Metų roko grupės kategorijoje. 2020 m. Išėjęs mini albumas „Mulkis“ nuaidėjo ne ką silpniau – jį grupė pristatė net 10 Lietuvos miestų, koncertinio turo metu. Šis leidinys taip pat sulaukė pripažinimo ir vaikinai antrą kartą buvo nominuoti toje pačioje kategorijoje. Grupės nariai pažada, kad naujausias albumas „APREIŠKIMAS“ bus stipresnis už viską, ką grupė yra pristačiusi iki šiol.

Grupės archyvo nuotr./„jauti“
Grupės archyvo nuotr./„jauti“

Visas 10 albumo dainų išgirsti bus galima jau birželio 21 d., kuomet grupė pasidalins savo naujausiu albumu „APREIŠKIMAS”. Tiesa, laimingiausieji albumą išgirst galės jau šį šeštadienį,, kuomet vyks slapta albumo perklausa. Kartu su nauja muzika artėja ir koncertai, o apie juos grupė „jautì“ paskelbs jau netrukus, tad kviečiame klausytis naujausio jų kūrinio bei sekti informacija internete.

„Ne visa neramybė aplink mus. Dažnai mes patys esame jos priežastimi.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką