Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 24d. 14:45

Jessica Shy ir Jovani ruošiasi koncertui Klaipėdoje – žada atsakyti į vieną klausimą

Jessica Shy ir Jovani
Organizatorių nuotr. / Jessica Shy ir Jovani
Jau rugpjūčio 27 dieną Klaipėdoje įvyks išskirtinis vieno geriausių šalies DJ‘s Jovani ir sparčiai populiarėjančios jaunosios kartos atlikėjos Jessicos Shy koncertas. Unikalioje uostamiesčio vietoje, Elinge, įvyksiančiame koncerte atlikėjai žada atsakyti ir į šios vasaros hite „Rugpjūtis“ nuskambėjusį klausimą.

Jau ne vienerius metus išskirtinė Klaipėdos vietas pavirsta koncertų erdve, į kurią susirenka tūkstančiai klaipėdiečių ir miesto svečių, šiais metais žada nustebinti dar stipriau. Rugpjūčio 27 dienos vakarą atlikėjai Jessica Shy ir Jovani žada surengti įsimintiną vakarėlį.

„Klaipėda vasarą visada bus kažkas išskirtinio ir įsimintino. Lokacija, žmonės, atmosfera – viskas tiesiog nuostabu. Mes irgi padarysime viską, kad tai taptų įsimintiniausiu koncertu. Aš pasiruošęs, kaip visada, atiduot visas jėgas didžiausiai diskotekai, o su Jessica atsakysim visi į tą klausimą: Ar gali šitaip būti, kad pamilau Tave rugpjūtį. Laukiam visų miesto gyventojų ir svečių. Bus labai linksma“, – kviesdamas į koncertą teigia Jovani.

Prokadras.lt nuotr. /Jovani
Prokadras.lt nuotr. /Jovani

Jessica Shy – jaunosios kartos atlikėja, kuri gali džiaugtis ne vienu hitu per dar visai neilgą karjeros kelią. Atlikėjos dainų sąraše tokie kūriniai kaip „Rožė“, „Viskas Ką Turiu“, „Užmerk Man Akis“, o taip pat ir su Justinu Jaručiu parašyti kūriniai „Alright“ ar šios vasaros hitas – „Rugpjūtis“.

Pasak Jovani, kuris ir padėjo talentingai atlikėjai kopti į didžiąją sceną, labiausiai jie yra dėkingi klausytojams, kurių dėka ir pavyko visko pasiekti.

Prokadras.lt nuotr. /Jessica Shy
Prokadras.lt nuotr. /Jessica Shy

„Vertiname labai pozityviai ir esame dėkingi klausytojams. Jų dėka vyksta koncertai ir Jessicos vardas vis labiau skamba Lietuvoje. Link to ėjome nelengvu komandiniu darbu, labai smagu matyti pirmuosius vaisius. Ypač džiaugiamės dėl Jessicos ir jos grupės. Susilipdė nereali, chemiška komanda. Tikimės, kad taip ir liks ateityje, o jau rugpjūčio 27 dieną ją galėsime pristatyti ir Klaipėdoje“, – pasakoja vienas geriausių šalies DJ‘s.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką