Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 27d. 10:50

Jessica Shy pristato naują dainą: „Ji pasakoja apie baimę prarasti sau artimą žmogų“

Jessica Shy
Martyno Stankaičio nuotr. / Jessica Shy

Jessica Shy pristato naują kūrinį „Surašyt Žvaigždes“. Tai šiuolaikiška, rudeniu kvepianti baladė, primenanti filmą, kuriame yra vaidinęs kiekvienas mylintis žmogus. Kino garso takeliui tinkantys dramatiški muzikos elementai papildo nuoširdžiai išgyventą istoriją, kuria eilutėmis dalinasi Jessica Shy.

„Šia dainą parašiau dar praeitą pavasarį, ikvėpta savo santykių. Nemeluosiu, jog tuo metu teko priimti nemažai sunkių sprendimų, kurių pasekoje grįžau į Lietuvą“, – prisimena Džesika.

„Ilgai buvau įkalinta savo pačios galvoje, negalėdama išsilaisvinti iš negatyvių minčių. Tuo metu buvo sunku matyti gražią gyvenimo pusę, buvau nežmoniškai priklausoma nuo kito žmogaus. Buvau perdaug prisirišusi, nebemokejau eiti pati.“

Įvertinkite naują Jessicos Shy dainą:

VIDEO: Jessica Shy - Surašyt Žvaigždes

„Kūrinio tekstas pasakoja apie baimę prarasti sau artimą žmogų, nes, rodos, niekada nebesutiksi tokio kaip jis, visada jo ieškosi kituose veiduose, kitų žmonių elgesy, išvaizdoje, vietose, kuriose yra tekę būti kartu“, – atskleidžia dainų kūrėja.

„Manau, jog žmonės linkę per daug galvoti ir mažai daryti, kas santykiuose gali būti nuodinga ir trukdo žengti į prieki. Dabar kiekvieną kartą klausydama šią dainą prisimenu save tada, džiaugiuosi, kad tapau savarankiška ir gyvenu labiau dėl savęs.“

Lapkričio 28d., ketvirtadienį, 20val, Vilniuje, gyvos muzikos klube „Tamsta“, įvyks debiutinis atlikėjos koncertas „OpenPlay LIVE: Jessica Shy“. Jessica Shy kartu su OpenPlay komanda intensyviai dirbo studijoje keletą mėnesių ir paruošė įspūdingą koncertinę programą, kurią atliks drauge su naujai suburta muzikantų grupe. Gerbėjai galės išgirsti jau gerai pažistamus kūrinius, susipažinti su niekur negirdėta atlikėjos kūryba ir tikėtis net keletos netikėtų svečių scenoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką