Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 4d. 16:27

„Justinas Trio“ ir Zigmantas Baranauskas pristato naują įkvepiančią dainą „Pakilt virš debesų“

Zigmantas Baranauskas ir Justinas Stanislovaitis
Asmeninio albumo nuotr. / Zigmantas Baranauskas ir Justinas Stanislovaitis

Grupė „Justinas Trio“ ir aktorius Zigmantas Baranauskas suvienijo jėgas ir išleidžia debiutinę dainą „Pakilt virš debesų“. Tai kūrinys iš jau greitai pasirodysiančio jų albumo tuo pačiu pavadinimu.

Justinas ir Zigmantas savo ilgai brandintas idėjas ir mintis sudėjo į 10 dainų, kurios, kaip atlikėjai sako, yra tarsi mažos istorijos, pačių išgyventos ir išjaustos.

Šiuolaikinėje pop kultūroje nebeliko vietos prasmingiems tekstams. Dainos dažniausiai, iš savęs neneša jokios žinutės, todėl Justinas ir Zigmantas savo kūryba bando apjungti dainuojamosios poezijos gylį bei pop, rock ir rap muzikos elementus.

Asmeninio albumo nuotr./„Justinas Trio“
Asmeninio albumo nuotr./„Justinas Trio“

Kūrėjų tikslas – pažadinti kiekvieno klausytojo širdyje viltį ir norą gyventi geriau, šia diena ir nepamiršti, kad viskas baigiasi gerai! Na, o jeigu baigiasi blogai, reiškia, kad tai dar ne pabaiga!

Asmeninio albumo nuotr./Justinas Stanislovaitis
Asmeninio albumo nuotr./Justinas Stanislovaitis

Aktorius Zigmantas Baranauskas su šia daina debiutuoja ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip tekstų autorius.

Asmeninio albumo nuotr./Zigmantas Baranauskas
Asmeninio albumo nuotr./Zigmantas Baranauskas

„Muzika mano gyvenime visada šiek tiek egzistavo. Vieną kitą dainą tekdavo spektakliuose sudainuoti. Na, o nėrimas į rimtąją muziką buvo paskatintas paties supratimo, jog pribrendau ir turiu ką pasakyti žmonėms bei noriu pasidalinti tuo, kaip pasaulį jaučiu ir matau aš.

Su Justinu draugai esame jau seniai. Taip pat kartu organizuojame ir vedame įvairias šventes bei renginius. Justinas – kaip atlikėjas, aš – kaip renginių vedėjas. Ten po truputėlį atliekame ir savo kūrybos dainas ir, žinoma, kaip visi atlikėjai, svajojame apie arenas. Na, kad bent jau bilietus galėtume tikrinti per kitų atlikėjų koncertus“, – juokauja Zigmantas.

Asmeninio albumo nuotr./Zigmantas Baranauskas
Asmeninio albumo nuotr./Zigmantas Baranauskas

„Tai ne pirmas mūsų bandymas bendradarbiauti, – sako Justinas. –Ankščiau turėjome tokį keistą projektą „Žmogus Kasetė ir Vinilas“. Rašėme visokias (dabar jau galime teigti) nesąmones, bet iš tų nesąmonių gimė ir šis tas rimto. Ilgainiui kilo mintis rimtai bei nuoširdžiai suvienyti jėgas ir pasireikšti ten, kur mums sekasi geriausiai: Zigmantui kaip aktoriui, o man – kaip muzikantui. Taip ir atsirado albumas „Pakilt virš debesų“

Įvertinkite dainą:

VIDEO: Justinas Trio ir Zigmantas Baranauskas - Pakilt Virš Debesų Prologas
Temos: 2 Muzika Dainos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką