Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 11, 08:27

Kastytis Kerbedis pristato Ukrainai skirtą dainą „Ar daug prašau“: išgirskite

„Jau trečią mėnesį tęsiasi karas dėl nepriklausomybės ir demokratijos išlikimo. Kaip kiekvienas iš mūsų galime padėti Ukrainos žmonėms? Kaip tik galite – ar veiksmais, ar žodžiais, ar jausmais.
Kastytis Kerbedis
Kastytis Kerbedis / Indrės Dambrauskaitės nuotr.

Labai norėčiau, kad mūsų tarpe neliktų nė vieno abejingo. Jeigu yra mūsų tarpe dar nors truputį abejojančių, dvejojančių, tinginčių, ar manančių „ai, tegul kiti” – pabuskite!”, – ryžtingai visus ragina Kastytis Kerbedis.

Prie dainos įrašų dirbo visa komanda: pats K.Kerbedis, Aras Vėberis, Paulius Jasiūnas ir Viktoras Olechnovičius.

„Dar kovo mėnesį, kai Kastytis užsiminė man apie savo naują idėją – parašyti dainą, skirtą Ukrainai – aš su didžiausiu entuziazmu prisijungiau prie tokio kilnaus tikslo”, – sako dainos teksto autorius A.Vėberis.

„Norėjosi ne tiesmukiškai, bet tuo pačiu poetiškai tvirtai išreikšti savo palaikymą ir neabejingumą tam, kas vyksta ir ten, ir mūsų visuomenėje. Nebūkime abejingi”.

VIDEO: KASTYTIS KERBEDIS - AR DAUG PRAŠAU

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką