Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 23d. 11:29

Kauniečiai „Wolfsome“ pristato naują vaizdo klipą dainai „Home“

„Wolfsome“
Asmeninė nuotr. / „Wolfsome“

Du vaizdo klipai per mažiau nei mėnesį – rimtas iššūkis. Tam pasiryžo rokeriai „Wolfsome“ ir, praėjus vos dviem savaitėms nuo naujo kūrinio „Lights“ vaizdo klipo išleidimo, savaitgalį sostinėje bei gimtajame Kaune surengė dainos „Home“ vaizdo klipo pristatymo koncertus.

Bene vienintelei „Wolfsome“ baladei „Home“ vaizdo klipą režisavo Justas Ramanauskas, pastaraisiais metais dirbęs su grupėmis „Freaks on Floor“, „Beissoul and Einius“, Marku Palubenka ir kitais. Muzikantai neslepia, jog režisieriumi pasitikėjo ir suteikė jam visišką kūrybinę laisvę.

Ir rokeriai, ir J.Ramanauskas sutinka – kartu dirbti buvo lengva ir smagu.

„Viskas įvyko labai paprastai. „Wolfsome“ man atsiuntė dainą, aš jiems atsiunčiau scenarijų. Susitikome, pasidalinome mintimis ir nutarėme, jog visiems ši istorija atrodo įdomi bei verta įamžinimo. O tada jau kibome į darbus, – pasakoja J.Ramanauskas. – Man patiko muzikantų noras ir užsidegimas išleisti kokybišką klipą, o tam jie buvo pasiruošę paaukoti išties daug – mintyje turiu ne tik finansus, tačiau ir bendrą požiūrį. Smagu dirbti, kai jauti, jog klipas yra reikalingas ir ateityje bus svarbi grupės įvaizdžio dalis.“

Kaip ir pats kūrinys „Home“, taip ir vaizdo klipas pasakoja meilės istoriją. Tačiau klipe ji vaizduojama netradiciškai – vyksta tarp reabilitacijos klinikos sienų. Apie šią istoriją kalbėdamas J.Ramanauskas sako, visi jo režisuojami vaizdo klipai yra asmeninė interpretacija dainai.

„Kurdamas vaizdo klipus, visuomet bandau pagrindinę dainos temą atskleisti per neįprastą prizmę. Šiuo atveju, daina išvertus iš anglų kalbos vadinasi „namai“. Norėjau parodyti, kad kiekvienam žodis „namai“ turi skirtingą prasmę ir žmonės namais gali vadinti tas vietas, kurios iš pirmo žvilgsnio tikrai nėra panašios į tokius“, – neslepia režisierius.

Grupės „Wolfsome“ nariams ir patiems teko būti aktoriams – vaizdo klipe jie vaidina epizodinius vaidmenis. Muzikantai sutinka, jog tai buvo įdomi nauja patirtis.

„Įspūdžiai iš filmavimo aikštelės – labai geri. Tiesą sakant, atvykę į vietą buvome gerokai nustebinti, kad prie mūsų kūrinio dirba tokia didelė komanda, – džiaugiasi rokeriai. – Viskas vyko itin profesionaliai, todėl dar filmavimo metu žinojome, kad rezultatas bus puikus. Aikštelėje atmosfera buvo tikrai smagi, o mes patys linksminomės erzindami vieni kitus – būgnininkas atrodė kaip Sel‘as jaunystėje, kiti – truputį panašūs į valkatas.“

Įvertinkite naująjį „Wolfsome“ kūrinio „Home“ vaizdo klipą:

VIDEO: Wolfsome - Home (When I'm With You) OFFICIAL VIDEO

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką