Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 20d. 11:27

Kauno metalistai „Ossastorium“ pristato vaizdo klipą kūriniui „Ad Infinitum“

Akimirkos iš vaizdo klipo „AD INFINITUM“
Organizatorių nuotr. / Akimirkos iš vaizdo klipo „AD INFINITUM“

Kauno „death metal“ veteranai „Ossastorium“ publikuoja pirmąjį grupės istorijoje oficialų vaizdo klipą kompozicijai „Ad Infinitum“, nufilmuotą paslaptinguose Kauno tvirtovės fortų tuneliuose. Klipo autorius – Rokas Baškys, grupėje taip pat atliekantis ir bosisto pareigas.

„Ad Infinitum“ garso takelis, kurio instrumentinė versija grupės gerbėjams pažįstama iš 2018 metais išleisto minialbumo „Infinitus“, specialiai klipui buvo papildytas vokaline partija ir naujai perrašytas įrašų studijoje „Lapės Records“, talkinant garso režisieriui Laurynui Baškiui.

Nemenką patirtį tiek nekomercinių, tiek pop atlikėjų klipų kūrime turintis Rokas pripažįsta, kad fortų požemiai vizualiai yra pati įspūdingiausia lokacija, kurioje yra tekę filmuoti, tačiau kartu ir pati sudėtingiausia. Filmavimo metu „Ossastorium“ muzikantams teko susidurti su daugybe iššūkių ir neplanuotų kliūčių. Kadangi scenos reikalavo dirbtinio apšvietimo, filmuoti teko naktimis vengiant dienos šviesos, o į šalčio ir drėgmės kaustomus forto tunelius, kur virš galvų nuolat zujo šikšnosparniai, reikėdavo atgabenti daugybę įvairios apšvietimo ir garso technikos, kuri paryčiais vėl turėjo būti išgabenama atgal.

Organizatorių nuotr./Akimirkos iš vaizdo klipo „AD INFINITUM“
Organizatorių nuotr./Akimirkos iš vaizdo klipo „AD INFINITUM“

„Esame nuoširdžiai dėkingi VŠĮ „Kauno tvirtovės parkui“, kad patikėjo mums šias erdves ir leido jas įamžinti mūsų kūrinyje, bei visiems draugams, ištiesusiems pagalbos ranką“, vieningai tvirtina grupės nariai.

„Ad Infinitum“ vaizdo klipas:

VIDEO: OSSASTORIUM - Ad Infinitum (Official Video) 2020

Grupės frontmenas Saulius Rimas antrino Rokui, kad naktys, praleistos forte, buvo vienas tų aštrių įspūdžių, kurie lieka visam gyvenimui: „Šaltis, drėgmė, įtampa, begalinis nuovargis. Išėjus į lauką – ko ne minusinė temperatūra ir erkių atakos aukštoj žolėj. Na, bet matant galutinį rezultatą, kuris kokybe lenkia ne tik undergroundo, bet ir daugumos mainstreamo grupių video, supranti, kad stengtis buvo išties verta“.

Organizatorių nuotr./Akimirkos iš vaizdo klipo „AD INFINITUM“
Organizatorių nuotr./Akimirkos iš vaizdo klipo „AD INFINITUM“

„Ad Infinitum“ kūrinio centrinė ašis – alegorija, vaizduojanti amžiną žmonijos metafizinę problemą – siekį išsivaduoti iš egzistencijos labirintų ir pasiekti amžinybę. Klipe matomos istorijos protagonistas bando pabėgti nuo jį persekiojančio silueto, tačiau, galiausiai jis vėl atsiduria pradiniame taške , o įsižiūrėjęs į persekiotojo veidą suvokia esantis užburtame rate ir visą laiką bėgantis nuo savęs paties.

Kitais metais veiklos dvidešimtmetį pažymėsiantys „Ossastorium“ ginklų sudėti dar neketina. „Taip, gal mes ir nesame daugiausiai koncertuojanti ar plačiausią diskografiją turinti grupė, tačiau kol jausime, kad augame kaip kūrėjai, kad išlaikome esamą profesionalumo ir meniškumo lygį, ir kol turėsime ką naujo pasakyti savo klausytojams, tol „Ossastorium“ istorijoje taško nebus“, – optimistiškai užbaigia muzikantai.

Kol kas naujausias „Ossastorium“ darbas yra instrumentinis minialbumas „Infinitus“, išleistas išimtinai skaitmeniniame pavidale platformose „bandcamp“ ir „spotify“.

Temos: 2 Dainos Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:56
00:45
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką