Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 19d. 15:31

Ketvirtadienį „Woo“ atakuos TWNKL

TWNKL koncertų akimirkos
TWNKL koncerto akimirka

Sausio 22-osios, ketvirtadienio naktį sostinės klube „Woo“ siaus diskotekinių gitarų maištas. Čia prasidės klubinio grupės „inCulto“ projekto TWNKL minituras. Su roku ir elektronika miegančius muzikantus apšildys kolektyvas „Freaks on Floor“, o minią iki ryto išlaikys „Business2000” didžėjai.

Klubiniai rokeriai TWNKL pirmąjį singlą pristatė vos prieš mėnesį, o pirmą kartą koncertavo praėjusių metų liepą Vilniuje. Jokių gilių filosofijų, tik revoliucija – taip trumpai galima apibūdinti grupės esmę. „TWNKL nusispjauti ant dekoracijų, išvaizdos, įvaizdžio, socialinių sluoksnių, amžiaus ar kitų stereotipų, – tvirtina grupės lyderis Jurgis Didžiulis. – Mūsų kūrybos esmė slypi paprastume. Visa tai, ką darome, darome dėl savęs ir dėl žmonių, kuriems rūpi muzika ir tiktai ji“.

Kaip pasakoja patys TWNKL, jų muzika skirta visų pirma gyviems pasirodymams. „Gyvi pasirodymai mums – patys svarbiausi, nes joks įrašas, kad ir koks geras jis bebūtų, neleis pajusti tos energijos ir to vienybės jausmo, kurį mes kartu su publika jaučiame koncertų metu. Grodami, atiduodame save su tokia aistra, kokią jautėme muzikai paauglystėje. Tai neabejotinai girdi, mato ir jaučia kiekvienas, atėjęs mūsų pasiklausyti gyvai“, – kalba Jurgis.

Vakaro kaltininkus, kaip ir kituose turo koncertuose, apšildys jauna, bet jau „Eurorock“ konkurso laureate spėjusi tapti ir „Pravda naujokų apdovanojimuose“ nominuota funk rock, arba alternative party, trijulė „Freaks on Floor“.

Diskoteką po TWNKL koncerto pratęs elektroje įmirkusi „Business2000” didžėjų komanda. Kaip jau tapo įprasta ketvirtadieniais, šėlsmas neturėtų užtrukti trumpiau nei iki ketvirtos ryto...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką