Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 liepos 18d. 14:31

Konkurse „Slavianski Bazaar“ komisija buvo nušvilpta, o Paulina Paukštaitytė gavo pasiūlymą susituokti

„Slavianski Bazaar“ akimirka
Organizatorių nuotr. / Paulina Paukštaitytė
Šiemet dvidešimt aštuntąjį kartą Vitebsko vasaros amfiteatre vyko tarptautinis menų festivalis „Slavianski Bazaar“. Liepos 8–17 d. vykusio dainų konkurso suaugusiųjų kategorijoje Lietuvai atstovavo atlikėja Paulina Paukštaitytė (Paulina).

Liepos 13-ąją kartu su simfoniniu orkestru 16 dalyvių atliko slaviškus hitus. Lietuvos atstovė dainavo vienuolikta. Ji šiai konkurso daliai pasirinko Maksim Fadeev dainą „Ar aš būsiu laimingas“, rus. Стану Ли Я Счастливей. Paulina prisipažino, kad, nemokant rusų kalbos, šios dainos tekstas jai buvo nemenkas iššūkis, tačiau svari ir artima žodžių reikšmė drauge tapo priežastimi pasirinkti šį, mokytojos Rositos Čivilytės jai pasiūlytą, kūrinį. Panašu, kad Paulinos žinutė buvo stipresnė nei kalbos barjerai – komisija jai skyrė 85 iš 90 balų, taip padalindami penktąją vietą Lietuvos bei Rusijos atstovams.

Organizatorių nuotr./Paulina Paukštaitytė pasirodė „Slavianski Bazaar“
Organizatorių nuotr./Paulina Paukštaitytė pasirodė „Slavianski Bazaar“

Antroji konkurso diena buvo skirta pasaulio hitams. Vos išgirdusi pirmuosius „Mano širdis plaks“ (angl. My Heart Will Go On) dainos akordus, publika pasitiko į sceną įžengusią Pauliną gausiomis ovacijomis. Vis dėlto, antroji konkurso diena Lietuvos atstovei buvo mažiau sėkminga – ji surinko 82 taškus iš 90 galimų, taip tądien užimdama šeštąją vietą.

Publika triukšmingai nesutiko su komisijos vertinimu – jį išgirdusi, salė ėmė švilpti. Po pasirodymo duodama interviu Paulina paminėjo, kad žiūrovų reakcija sukėlė neapsakomas emocijas: „Publika mane ypač palaikė, stipriai tai jaučiau, todėl tikrai nenusiminiau, nes laimėjau klausytojų širdis, kas man reiškia didžiausią įvertinimą.“

Organizatorių nuotr./Paulina Paukštaitytė pasirodė „Slavianski Bazaar“
Organizatorių nuotr./Paulina Paukštaitytė pasirodė „Slavianski Bazaar“

Be to, kad Paulinos balsas pelnė publikos simpatijas, mergina sulaukė ypač daug dėmesio dėl savo išvaizdos. Lietuvių atlikėjos grožį pastebėjo daugelis, o jos dėvėtos suknelės iš mados namų MOLČI buvo aptartos ne vieno Baltarusijos žurnalisto. Ypatingo dėmesio atlikėja susilaukė iš Kazachstano atstovo Adilkhan, kuris ne kartą minėjo nuostabiai gražias merginos akis.

Organizatorių nuotr./Paulina Paukštaitytė pasirodė „Slavianski Bazaar“
Organizatorių nuotr./Paulina Paukštaitytė pasirodė „Slavianski Bazaar“

Kazachstanietis, pelnęs Grand Prix apdovanojimą, savo susižavėjimą Paulina išsakė atvirai nuo pirmos festivalio dienos, žadėdamas lietuvaitės rankos prašyti atvykti į jos gimtinę. Adilkhan šilti jausmai buvo tokie stiprūs, kad jam nesutrukdė ir kalbos barjerai – savo simpatijoms nusakyti vaikinas visad rasdavo vertėją bei prieš ir po Paulinos pasirodymo pasitikdavo dainininkę užkulisiuose.

Liepos 15-ąją vykusiuose apdovanojimuose buvo paskelbti galutiniai komisijos vertinimai. Paulina, pelniusi 167 taškus, buvo apdovanota Vladimiro Mulyavino premija. Šis specialus prizas įteikiamas dalyviui, kuris, bendru komisijos sprendimu, geriausiai išpildė nacionalinę temą, t.y. profesionaliausiai įgyvendino slavišką hitą, atliktą pirmąją konkurso dieną.

„Slavianski Bazaar“ renginio akimirkos – galerijoje:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką