Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 30d. 18:28

„Lietuvos balse“ dalyvaujantis Jurijus Veklenko apie konkurentus: „Mano siela džiaugiasi, kai jie dainuoja“

Jurijus Vaklenko
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Jurijus Vaklenko

LNK projekte “Lietuvos balsas” pasirodantis Jurijus Veklenko anaiptol nėra scenos naujokas. Vaikinas yra dalyvavęs nacionalinėje “Eurovizijos” atrankoje, 2013-ųjų “Eurovizijoje” pasirodė kaip Lietuvos atstovo Andriaus Pojavio pritariantysis vokalistas. Nepaisant patirties scenoje, J.Veklenko “Lietuvos balso” projekte saves nepervertina – jis viso labo ieško iššūkių.

“Lietuvos balse” J.Vaklenko pastebėjo mokytoja Katažina Nemycko – būtent ji dainininką pakvietė prisijungti prie savo komandos. Savo ruožtu atlikėjas mokytojai negaili gražių žodžių. “Jos patarimai – labai geri: tikslūs, konkretūs. Ji pasako, ką reikia daryti, ko – ne, tačiau aklai visko sekti nereikia”, – sako J.Veklenko ir džiaugiasi, kad buvo priimtas toks, koks yra. 

Nors scenoje ir televizijoje J.Veklenko pasirodė daug daugiau kartų nei “Lietuvos balse” dalyvaujantys dalyviai, dainininkas anaiptol nesijaučia žinomas ir todėl nemano, kad galėtų turėti ženklų pranašumą. 

Kolegoms projekte jis negaili komplimentų: “Čia susirinkę labai talentingi žmonės. Yra tokių, kurie už mane dainuoja net kelis kartus geriau. Žaviuosi jų balsais, talentais. Mano siela džiaugiasi, kai jie dainuoja.”

Vis dėlto tai nereiškia, kad pats nuleidžia rankas. “Tai nereiškia, kad pasiduodu – gal kažkas ir dainuoja  už mane techniškai geriau, tačiau galiu pasirodyti nuoširdžiau. Stengiuosi parodyti šią savo pusę”, – patikina J.Veklenko. 

Dalyvaudamas “Lietuvos balse” J.Veklenko tikina norįs palipėti laipteliu aukščiau ir pergalė tikrai nėra pagrindinis jo tikslas. Tačiau laimės jis “Lietuvos balsą” ar ne, niekas negali žinoti: “Tikiu, kad galiu laimėti – tikiu savo jėgomis. Vis dėlto niekad negali žinoti – gali ir ne ta natelė pasimaišyti, gali ir judesys neįtikti.”

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką