Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 14d. 13:23

„Lietuvos balse“ – tragedija persmelkta Lauros istorija: dainą skyrė komoje esančiam draugui

„Lietuvos balse“ dalyvaujanti Laura
LNK nuotr. / „Lietuvos balse“ dalyvaujanti Laura Kastanauskaitė

Pasirodys antroji „Lietuvos balso“ nokautų etapo laida, skirta Valentino dienai. Čia dalyviai kartu su mokytojais rengtuose pasirodymuose siekė išsaugoti vietą projekte ir patekti į kitą – dvikovų etapą. Iš kiekvieno mokytojo sudaryto dalyvių trejeto, į kitą etapą pateks vos vienas.

Tarp šios laidos žvaigždžių – paskutinę laisvą vietą Donato Montvydo komandoje užėmusi išskirtinio vokalo Laura Kastanauskaitė. Mergina, kuri net savo mokytoją po pasirodymo privertė flirtuoti ir net prisipažinti meilėje.

„Žiūrėjau jos pasirodymo video ir parsukinėjau jį daug daug kartų. Laurai prisipažinau, kad jaučiu jai didžiulę simpatiją“, – laidoje kalbėjo Donatas, kuris per Lauros pasirodymą prisipažino, kad šią dalyvę įsimylėjo.

LNK nuotr./„Lietuvos balse“ dalyvaujanti Laura Kastanauskaitė
LNK nuotr./„Lietuvos balse“ dalyvaujanti Laura Kastanauskaitė

Tačiau mergina šioje laidoje nustebino ne tik savo pasirodymu, bet ir jautria gyvenimo istorija. Islandijoje gimusi, po trejų metų į Lietuvą su šeima persikrausčiusi, vėliau trylikos metų emigravusi į Barseloną ir tik po ketverių metų sugrįžusi į Lietuvą, Laura atskleidė, kad netrukus ir vėl palikti tėvynę privertė skaudi meilės istorija ir jos gyvenimą supurčiusi tragedija.

„Jis buvo mano pirma meilė. Meilė iš pirmo žvilgsnio. Jam tuomet buvo septyniolika. Jis labai protingas žmogus, labai daug skaitė, tuo mane ir žavėjo. Tačiau vieną vakarą nutiko skaudi nelaimė ir jis pateko į komą. Negalėjau tuo patikėti, rėkiau per visus namus. Niekas negalėjo patikėti, kad tai vyksta, visi tikėjomės, kad jam pagerės“, – skaudžius išgyvenimus laidoje pasakojo Laura.

LNK nuotr./„Lietuvos balse“ dalyvaujanti Laura
LNK nuotr./„Lietuvos balse“ dalyvaujanti Laura

Treji metai vilčių ir laukimo, tačiau Lauros vaikinas – vis dar komos būsenoje. Grįžusi iš Barselonos į Lietuvą, skaudžius atsiminimus ir praeitį Laura nusprendė palikti už nugaros ir išvyko studijuoti į Londoną.

„Iki šiol jam nepagerėjo. Praėjo jau treji metai. Žinau, kad jis vis tiek liks mano širdyje visą gyvenimą“, – atsivėrė Laura, kuri Valentino dieną savo pasirodymą skirs komoje esančiam vaikinui, prisimindama visas kartu patirtas akimirkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką