Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Liūdni Slibinai“ debiutinio albumo viršelyje bus nuogi

Grupės „Liūdni slibinai“ albumo viršelio fotosesija
Rasos Jonaitienės nuotr. / Grupės „Liūdni Slibinai“ albumo viršelio fotosesija.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jaunųjų aktorių grupė „Liūdni Slibinai“ šį mėnesį pasirodysiančio debiutinio albumo viršelyje bus nuogi. Ironiškai į populiariąją muzikinę kultūrą žiūrintys atlikėjai nutarė žaismingai pasiduoti liūdniems jos kanonams ir įsiamžinti apsinuoginę. Tiesa, grupės nariai neslepia, kad tai nebuvo vienintelė priažastis, kodėl fotosesija įvyko be drabužių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Į fotosesiją, kaip visada, paprasčiausiai atėjome negražiai apsirengę“, – liūdnai prisipažįsta grupės narys Dominykas Vaitiekūnas.

Šios drąsios fotosesijos rezultatas – ne tik kokybiškos nuotraukos, demonstruojančios „Liūdnų Slibinų“ atlapaširdiškumą ir atlapaskverniškumą, bet ir naujų vėjų įnešimas į grupės koncertinę programą. Albumo viršeliui skirta „Nuogų Slibinų“ fotosesija paliko gilų įspaudą grupės narės Aistės gyvenime. Klavišais grupėje grojanti aktorė, besifotografuodama pirmą kartą perskaitė „Jaunąjį pianistą“ ir dabar sakosi išmokusi groti ne vien C tonacijoje.

„Dar nežinome, kokia yra naujoji Aistės skambinama tonacija, bet būtent tai, kad jos neatpažįstame ir yra įrodymas, jog tai ne C tonacija“, – teigia kiek sutrikę grupės „Liūdni Slibinai“ nariai.

Grupės gerbėjai ir visa Lietuva jau po poros savaičių galės išgirsti grupės „Liūdni Slibinai“ „Albumą, raginantį tautą“ bei išvysti apnuogintus grupės narių kūnus. Grupė „Liūdni Slibinai“ rudenį planuoja kartu su visa Lietuva švęsti savo dvejų metų gimtadienį.  Pristatydama debiutinį albumą, šventės proga grupė rengia koncertinį turą po Lietuvą.
 

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką