Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 15d. 15:31

M.A.M.A.J.U! vol. 1: Lietuvos scenoje žiauriai trūksta sekso!

„Pinup Girls“
Luko Balandžio nuotr. / „Pinup Girls“

Muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.2012” organizatoriai vieną po kitos traukia kortas – kas dainuos ceremonijoje, kuri masina atlikėjus ir jų prodiuserius nelygu geidžiamiausias torto gabalas. Vis dėlto tai – didžiausias ir profesionaliausias metų renginys, kuriame gerkles laidys tik pripažintieji. Tačiau kam teks garbė tapti vyšnaite ant torto? Kas parodys ilgiausias kojas, išlakiausią taliją ar gal net nuodėmingai apnuogins slaptą apgamėlį? Apie ką su pasigardžiavimu dar metus kalbės žiniasklaida?

Jūsų dėmesiui – išskirtinis požiūris į Lietuvos muzikos gyvenimą iki apdovanojimų „M.A.M.A.2012“.

Jau žinome, kad M.A.M.A. iškilmėse Donatas Montvydas darys salto, Džordana Butkutė švęs medaus mėnesį, „Gerai Gerai & Miss Sheep“ rodys talentą, „BIX“ duos garo už visus 25 veiklos metus, Marijonas Mikutavičius pasimatuos Eminemo treningus ir sukals gražų frystailą su „G&G Sindikato“ vyrais, o Markas Palubenka – bene madingiausias naujas vaikinas scenoje – bus vienas kaip pirštas, bet labai puikiai įgarsintas.

Visa tai džiugina, bet klausimas lieka stačias: o kaip dėl sekso? To – scenoje? Rusai turi grupę „Viagra“, kuri prie Auksinio gromofono palinkusiai publikai ištransliuoja dainą vienais apatiniais. MTV apdovanojimai leidžia paganyti akis į Rihannos tatuiruotus tobulumus. O kas geidžiamiausioms atstovaus M.A.M.A. žiburėlyje?

Juk formulė ir mūsų apdovanojimuose turėtų būti tokia pati: reikia pakviesti dešimtį profesionalų, kurių vardai suburia minias, taip pat porą marginalų, kuriuos mėgsta TV žiūrovai, dar reikia rokerių  bei skandalistų, trupučio alternatyvos, elektronikų, vienos kitos gražios baladės, gero jauno šmikio. Na, ir žinoma – sekso. Kokių nors dailių seksulkių, dainuojančių gal ir be klausos, bet taip pat ir be liemenėlių.

Dariaus Gražio nuotr./Grupės Kitokios fotosesija
Dariaus Gražio nuotr./Grupės „Kitokios“ fotosesija

Jeigu atvirai, šioje vietoje turime problemą.  Kiekviena nauja merginų grupė Lietuvos muzikos padangėje yra ne tik kad ne KITOKIA, bet dar ir BLOGESNĖ už prieš tai buvusią. Todėl jei kas nors turite įtakos sustabdyti besikuriančią –ioliktą merginų grupę „Dolce Vita“ – padarykite tai!

Šiuo metu popscenoje yra du ryškūs mergaitiški trejetukai: „ŠarkA“ ir „Pinup Girls“. Reikia manyti, kad bent vienas jų tikrai pasirodys M.A.M.A. programoje. Jei ne – žiūrovas liks nustebęs. Nebent organizatoriai, betraukdami kito dalyvio kortą, rengia kokią nors įspūdingą staigmeną, pavyzdžiui, nuogą Šeduikytę, įšaldytą sausio mėnesio Nemuno salos lede. Kita vertus, Šeduikytė yra moteriškas Mamontovas, o tai siejama labiau su elektroniniais dievais, nei žaismingais apatinių ažūrais. Todėl kažin ar matysime ją apdovanojimų programos faile „seksas“.

Gretos Skaraitienės nuotr./Grupė `arkA
Gretos Skaraitienės nuotr./Grupė „ŠarkA“

Lygiai kaip ir Aliną Orlovą. Tas raudonojo laužo stebuklas ir tikras international malonumas ausims vis dėlto yra absoliutus dvasinis Puškinas, kurio norisi klausytis, kad ir svajingai užsimerkus, kad ir lovoje, bet tam visai nebūtina traukti šio balso iš vintažinių suknelių.

Praeityje garsi dainininkė Riaubiškytė savo biustu papuošdavo bet kokius apdovanojimus. Be to, ji turėjo gerklę. Tačiau šių laikų M.A.M.A. apdovanojimuose ji vargiai sutiktų pasirodyti mini šortais ir sukarpytais marškinėliais, dargi be savo nuolatinio džinsinio pakeleivio.

Rūta Ščiogolevaitė, puikiai praturtinanti „Unicef“ (uf, pasitikslinau, ar neparašiau „Unisex“) žanro vakarus, pernai žengė ir į M.A.M.A. sceną. Bet ten buvo ne viena, o su visu būriu geidžiamųjų, pradedant Mia ir baigiant… nesvarbu kuo – tai jau buvo, ir akivaizdu, kad ne taip sėkmingai, idant norėtųsi pakartoti.

A.Kripaitės/15min.lt nuotr./Studentės.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr./„Studentės“.

Matyta pernai scenoje ir amžinųjų „lolitų“ – „Studenčių“ grupė. Merginos pilnametės ir legaliai gali dažytis lūpas provokuojančiomis spalvomis. Irūna netgi puikiai dainuoja po dušu – tą įspūdingai darė „Žmonių“ apdovanojimuose. Ji verta erotinės filmo scenos! Tačiau kartu tenka su liūdesiu pripažinti, kad šis jaukutis mergaičių kolektyvas mūsų atmintyje visiems laikams išliks infantiliuoju būreliu, todėl plėšti nuo šių merginų drabužius atrodo ne tik nepadoru, bet kone garliaviška.

Yra kas nusirengia savo noru. Na,  juk visi matėme „Olialia pupyčių“ krūtis, taip? Deja, tenka pripažinti, kad po Marinos Bui pasitraukimo, grupė sugriuvo ir jos bandymas tęsti erotinį sapną „Naujųjų pupyčių“ slaptažodžiu dievaži atsiduoda „Tikrąja Išdykėle“.

Frazė „dainuoti papais“ yra nuvalkiota kaip anekdotai apie Čiapajevą, bet kai geriau pagalvoji – šiuo metu Lietuvos scenoje kaip tik stipriai stinga tokių, kurios tiesiog imtų ir dainuotų tais... na... papais, o tu negalėtum nuo jų atsiplėšti. Bet nepraraskime tikėjimo. M.A.M.A. kortų kaladė dar pilna stebuklų. Laukiame tęsinio.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką