Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 30d. 16:00

Merūno Vitulskio gerbėjams – koncerto „Muzika – Lietuvai“ įrašas

Merūnas Vitulskis
Dainiaus Čėplos nuotr. / Merūnas Vitulskis

Sekmadienį LNK televizijos žiūrovai galės išvysti įspūdingą mylimiausiu dainininku pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2017“ paskelbto Merūno Vitulskio koncertą iš didžiausios šalyje „Žalgirio“ arenos.

„Muzika – Lietuvai“ – labai nuoširdus ir aiškus koncerto ir albumo pavadinimas. „Man didžiausias džiaugsmas dainuoti lietuviškai ir Lietuvoje. Esu laimingas, kad turėjau galimybę surengti ypač didelius ir galingus koncertus su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir gerbiamu dirigentu Gintaru Rinkevičiumi“, – sako Merūnas.

Koncerte skambės dainos iš trečiojo dainininko albumo, kuriame - vien originalios, specialiai jam sukurtos dainos. Muziką naujiems kūriniams sukūrė kompozitorius Kipras Mašanauskas, žodžius – Marijus Mikutavičius, Romas Lileikis, Rimvydas Stankevičius ir pats Merūnas.

Dainiaus Čėplos nuotr./Virgilijus Noreika ir Merūnas Vitulskis
Dainiaus Čėplos nuotr./Virgilijus Noreika ir Merūnas Vitulskis

Koncerte taip pat skambės nuostabias Merūno balso galimybes atskleidžiantys pasaulinės klasikos kūriniai.

Kartu su Merūnu koncerte pasirodys Aistė Smilgevičiūtė ir Virgilijus Noreika.

Merūnui Vitulskiui per pastaruosius kelerius metus jam pavyko pasiekti neįtikėtiną tarptautinį pripažinimą: Austrija, Šveicarija, JAV, Kanada, Prancūzija, Liuksemburgas, Ispanija, Didžioji Britanija, Airija, Vokietija, Rusija, Estija, Latvija, Baltarusija – tai šalys, kuriose operos gerbėjai apdovanojo jį gausiais aplodismentais. Operos kritikai ir užsienio spauda jį vadina „spalvingo vokalo ir belcanto vokalo savininku”. Gerbėjai nešykšti ir itin drąsių palyginimų: „lietuviškasis Caruso“ arba „naujasis Pavarotti“.

Dainiaus Čėplos nuotr./Merūnas Vitulskis
Dainiaus Čėplos nuotr./Merūnas Vitulskis

Kad ir kaip saldžiai skambėtų komplimentai, Merūnas nelinkęs jų sureikšminti. Vis dažniau užsienyje koncertuojantis atlikėjas sako, kad niekada nesirengia užmiršti, kur jo šaknys. „Po koncertų, visada skubu namo – į Lietuvą. Čia mano žemė, mano šeima, čia gimė mano sūnūs ir tai niekada nepasikeis“, – sako Merūnas.

Merūnas visada pasižymėjo unikaliu talentu derinti klasikinį žanrą su populiariąja muzika. Išgarsėjęs televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“, jis užkariavo visos Lietuvos simpatijas. Merūnas prisipažįsta, kad, nepaisant vis didesnės sėkmės operos scenoje, širdyje jis išliko toks pat paprastas vaikinas, koks buvo, kai paauglystėje dirbo statybose, kad baigtų mokslus ir padėtų jį auginusioms močiutei ir tetai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką