Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 27d. 13:14

„Metal On Metal“ išpakuoja mini albumą „Damn!“ (video)

Grupė „Metal On Metal“
Rūtos Jankauskaitės nuotr. / Grupė „Metal On Metal“

Tarp kelių vakarėlių serijų, remiksų ir prailgintų savaitgalių vėtyti „Metal On Metal“ pagaliau pastebėjo, kad nuo pirmojo ir vienintelio jų singlo „No Front Teeth“ praėjo daugiau nei dveji metai. Todėl tvirtai britų leidybinei kompanijai „Skint“ (Fatboy Slim, Goose, X-Press 2) palaiminus, trijulė sugrįžta su „Damn! EP“ (lietuviškai keistai vadinamu „mini albumu“).

„Laikas prabėgo taip greitai, kad laikydamas mūsų pirmąją plokštelę pagalvojau, jog ant jos klaidinga išleidimo data, – išsigandęs žiovavo vienas iš trijų grupės narių Miss America.– Praėjo dar metai nuo „Damn!“ įrašymo ir štai pagaliau turime išleidimo datą. Matote, kokie greiti įrašų leidėjai?“

„Damn!“ pirmiausia nuo liepos  27 d. visą mėnesį išskirtinai bus prieinamas tik Beatport.com pirkėjams. Po to rugpjūčio 24 d. jis išplis po pasaulines mp3 ir plokštelių parduotuves. Kiekvienas su banko kortele ir internetu galės suteikti vilties, kad muzika dar perkama.

Slaughterhouse stiliaus muziką išpažįstanti grupė pardavė per 1000 pirmojo singlo vinilų. „No Front Teeth“ ne du ir ne tris kartus skambėjo „BBC Radio 1“, buvo palaimintas Groove Armada, Annie Mac, Fatboy Slim, Kissy Sell Out. Vėliau vyrai gavo užduotis remiksuoti New Young Pony Club, Bloc Party, Tim Deluxe, Blood Red Shoes. Viso to (ir paskolų) dėka, daugiau kaip porą mėnesių grupė džiaugiasi savo įrašų studija.

VIDEO: Metal On Metal - Damn!

Ilgai žadėtąjį „Damn!“ sudarys penki kūriniai: vaizdo klipe skambanti „Damn! (Less Metal Edit)“ versija, septinmylė diskotekinė „Damn!“ variacija; naujas kūrinys „Bastard“, jauno talento Mercury minimalistinis ir seno talento Kris Menace grynakraujo techno remiksai.

„Labai nustebino Kris Menace, kuris pasakė „norit techno? gausit techno!“ ir įrašė suktą šokių velnią“, – akis plėtė Kym Wild.

Jam pritarė ir Manfredas: „Ir Mercury buvo ne toks, kokio tikėjomės – daug ramesnis. Užtai mūsų „Bastard“, ką aš žinau, tikrai turėtų būti uždraustas nepilnamečių etikos komisijos.“

 Visą pakuotę apkabino pasaulyje įvertintos armėnų kilmės amerikietės Anos Bagayan iliustracija ir pastovaus „Metal On Metal“ dizainerio „Stunt!“ dizainas.  Joje – barzdota mergaitė, rodanti metalistus vienijantį „ragų“ ženklą.

 „EP“ išleidimą lydi ir antrasis grupės istorijoje vaizdo klipas, jau spėjęs apkeliauti „MTV Baltic Top 20“ bei „MTV Dancefloor Chart“. Jo autoriai – neseniai susibūręs gabių rankų duetas „Phantom“.

Klipe, kaip ir dainoje, pasakojamos reiverio odisėjos – klube, iš klubo ir atgal. Kūrėjai Mantas ir Vytas aiškina: „Herojus yra amžinoje kilpoje ir net asmeninių durų (išėjimo) turėjimas niekur nenuveda. Keisti įsivaizduojami gyviai ir juodai balta pasąmonė – pernelyg aktyvaus gyvenimo pasekmė.“

Klipas jau sulaukė plojimų iš pagarbaus „Stash Magazine“ ir „YouTube“ vakarėlių organizatorių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:36
24:16
02:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką