Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mikutavičius „Auksiniams svogūnams“ ruošia linksmą kaip Sacharuko karjera pasaką

 Marijonas Mikutavičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Marijonas Mikutavičius.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kas atsitinka pasakų karalystėje, kai visiems midus per barzdą varva, o burnoje tikrai nieko nelieka? Kur dėtis „Trijų paršelių“ nekilnojamojo turto agentūrai, kai bankas kėsinasi už skolas perimti jos šiaudinius apartamentus?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Už kokius pinigus Raudonkepuraitei siekti aukštojo mokslo, kai jos močiutei nukirpta pensija? Ko siekė Tėtė Karlas, droždamas Buratiną, – užvadėlio senatvėje ar viso labo išpūstos motinystės išmokos? Kur dėsis Žąsinas Moliūgas, kai paukštienai panaikinta PVM lengvata? Pagaliau, ką apie savo ateitį mąsto Princas, susipažinęs su „Gender Loops“ programa ir susivokęs, kad jo orientacija ne visai tokia, kokios iš savo įpėdinio tikisi Karalius? Tikras Karalius ne tas, kuris po Pietryčių Aziją šlaistėsi.

Pasakų karalystėje sambrūzdis: herojai reikalauja, kad valstybė užtikrintų jiems orų gyvenimą, pasakoriai piktinasi, kad niekas nesirūpina jų socialinėmis garantijomis, Devyngalvis Slibinas skundžiasi, kad dvi jo galvos perbėgo į kitą frakciją, vienu žodžiu, – bėda.

Dėl tokių įvykių nenuostabu, kad šių metų TV3 iškilmingas „Auksinių svogūnų 2010“ projektas imsis pasakų problemų. Lietuvoje juk viskas ir taip gerai – krizė baigiasi, visuomenėje darna, politikoje skaidruma, net balandžio pirmą dieną nerasi prie ko prikibti.

Tačiau „Auksinių svogūnų 2010“ rengėjų komanda dėl to per daug nesijaudina.

„Visą gyvenimą svajojau parašyti bent vieną pasaką, – graudinosi vienas iš renginio kūrėjų Marijus Mikutavičius. – Ir ne tokią, kur vaikai amžinai pasiklysta miške, senutes valgo vilkai, po to jiems medžiotojai pjausto skrandžius, o tokią, kur viskas linksma, giedra ir tyra kaip Aleksandro Sacharuko politinėje karjeroje.“

Šiųmetinėje „Auksinių svogūnų 2010“ apdovanojimų ceremonijoje TV3 žiūrovai turės vienintelę progą savo gyvenime pamatyti mėgstamų pasakų herojus, ištrauktus iš brolių Grimų, Šecherezados ir Šarlio Pero knygų ir „sutupdytus“ į kvapą gniaužiančią dramą.

Nepakartojamas pasakų karalystės šou „Auksiniuose svogūnuose 2010“ – balandžio 1-ąją per TV3.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką