Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 4d. 09:49

Mondayjazz LIVE: svečias Kutmah, deportuotas iš Los Andželo scenos

Mondayjazz LIVE: svečias, deportuotas iš  LA scenos, Kutmah.
15min.lt nuotr. / Mondayjazz LIVE: svečias Kutmah, deportuotas iš Los Andželo scenos.

Gegužės 6 d. Vilniaus klube „Opium“ vyks 15-ta ciklo Mondayjazz LIVE! serija su atlikėju Kutmah (Kūtma) iš Los Andželo underground hiphopo, experimental įrašų kompanijos Poobah.

„Laimė nusišypsojo mums, nes Kutmah atsirado arčiau Lietuvos – gimtojoje Anglijoje. Kitas susitarimo vazelinas buvo tai, kad atlikėjas žino ir gerbia „Mondayjazz“,“ – derybų kambario paslaptimis dalinasi Justas Fresh.

Žinomas iš tokių institucijų kaip „Low End Theory“ ir „Dublab“, Kutmah savo portfelyje turi albumą „Warm Like The Sunshine“ ir keletą sėkmingų kompiliacijų, vieną kurių išleido legendinis prekinis ženklas „Mochilla“.

Kutmah biografijoje yra įdomi detalė, kad jis kuravo vietą Los Andžele pavadinimu „Sketchbook“, kur užgimė Vakarų pakrantės beats scena ir savo muzikinius raumenis pradėjo augintis Ras G, Flying Lotus bei Gaslamp Killer.

Kutmah pasirodymas Los Andžele baigėsi, kai federalai uždarė egiptietės ir škoto vaiką į New Mexico pabėgėlių centrą ir ten 2 mėn. palaikę deportavo į Angliją. Bet atsitiko taip, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą, nes dabar Kutmah keliauja grodamas po Europą su jau minėtais draugais iš Los Andželo scenos ir rengia savo įkalinimo įstaigoje sukurtų darbų parodas įvairiose meno galerijose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką