Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Monika Linkytė priversta atšaukti savo koncertus: iš suplanuotų septynių įvyks tik vienas

Monika Linkytė
„Fotogenijų“ (Naglio Bieranco) nuotr. / Monika Linkytė
Šaltinis: 15min
1
A A

Koncertų su styginių kvintetu turą planavusi atlikėja Monika Linkytė penktadienį su gerbėjais dalijasi liūdna žinia. Dėl koncertų organizatorių įsipareigojimų nevykdymo dalis koncertų, kuriems Monika su muzikantais ruošėsi keletą mėnesių, deja, neįvyks, nes susitarimų vykdymas yra sustabdytas ir bus nutrauktas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiuo metu yra atšaukiami koncertai Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Palangoje ir Druskininkuose, koncertas Vilniuje Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyks balandžio 3 d.

„Labai nemalonu, kad dėl partnerių kaltės turime atšaukti kelis suplanuotus koncertus. Programa paruošta, žmonės pirko bilietus, ruošėmės turui, tačiau koncertai, deja, neįvyks, – pasakojo Monika Linkytė. – Tiek aš, tiek mano komanda atidavėme visą energiją ir nuosekliai ruošėmės artėjantiems koncertams, repetavome, turėjome atnaujintą programą, tačiau dėl partnerių aplaidumo ir įsipareigojimų nevykdymo turim koncertus atšaukti.“

„Koncertai turėjo būti atšaukti dėl organizatorių sutartinių įsipareigojimų nevykdymo. Organizatoriams buvo pratęstas laikas dėl įsipareigojimų vykdymo, bet jie jų vis tiek neįvykdė, todėl nematėme kitos išeities. Mes dėl pardavimų nieko nežinome, nes su bilietų platintoju tiesiogiai bendrauja organizatorius ir jis žino pardavimus, bet mano žiniomis, taip pat nebuvo vykdoma ir sutartinė komunikacija, nekalbant jau ir apie kitus sutarties punktus. Užmojai buvo dideli pačiai komunikacinei kampanijai, bet organizatorius nedirbo nė vienu klausimu“, – 15min sakė viena iš Monikos Linkytės komandos narių Greta Lechavičiūtė.

Norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus reiktų kreiptis į bilietų platintoją.

Koncertas balandžio 3 dieną Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, kaip ir planuota, įvyks. Jį organizavo ne minėtieji partneriai, o Monikos Linkytės komanda, todėl nesusipratimų išvengta. Bilietai į daugiau nei po savaitės vyksiantį koncertą jau išparduoti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monikos Linkytės koncerto Vilniuje akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Monikos Linkytės koncerto Vilniuje akimirka

„Kiekvienas koncertas – ypatingas, brangus, ypač dabar, kai gyvenu Londone ir dažniausiai į Lietuvą grįžtu dėl muzikinės savo veiklos. Tikrai liūdna, kad dalis suplanuotų koncertų neįvyks, tačiau ateityje žadame rinktis tik patikimus partnerius, kurie garantuotų kokybiškus koncertus ir jų planavimą. Belieka tik pasimokyti iš klaidų ir judėti į priekį“, – sakė atlikėja.

„Esu įsitikinusi, kad koncertas gali būti kokybiškas tik tuomet, kai jame skamba gyva muzika. Programa su styginių kvintetu – išskirtinė, džiaugiuosi, kad galėsime su juo vėl sugrįžti į Šv. Kotrynos bažnyčią ir pasidalinti su gerbėjais ne tik gerai žinomomis dainomis, bet ir staigmena, naujausiu mano kūriniu, – apie artėjantį koncertą pasakojo atlikėja. – Taip pat visi, kurie negalėjo atvykti į koncertą ar nesuspėjo nusipirkti bilietų, galės stebėti jį „gyvai“ specialioje internetinėje transliacijoje.“

Koncerto lankytojų laukia ir specialus duetas su šių metų „Eurovizijos“ atrankos dalyviu Gabrieliumi Vageliu. „Gabrielius – vienas profesionaliausių šių metų „Eurovizijos“ atrankos dalyvių, palaikiau jį visais atrankos etapais. Džiugu, kad jis pasirodys ir mano koncerte, kartu atliksime dainą.“

Londono BIMM universitete, kurio absolventas – ir garsusis dar šią savaitę Lietuvoje koncertavęs atlikėjas Tomo Odello, muzikos kūrybą ir atlikimą studijuojanti Monika Linkytė koncerte Šv. Kotrynos bažnyčioje pristatys pirmąją Didžiojoje Britanijoje sukurtą savo dainą.

„Manau, kad tik atliekant savo kūrybos dainas galima su klausytojais kalbėti muzikos kalba. Esu perfekcionistė, visada siekiu geriausio rezultato, o būti gera dainininke man reiškia sugebėti pačiai kurti gerą savo muziką. Todėl ir pasirinkau tokias studijas, kur vienodai mokoma tiek atlikimo meno, tiek ir muzikos kūrybos paslapčių. Naujausia mano daina – pirmoji parašyta Londone. Šis miestas įkvepia mane kiekvieną dieną, o studijos moko tą įkvėpimą paversti konkrečia kūryba. Kartais sunku patikėti, kad tais pačiais universiteto koridoriais vaikščiojo tokie atlikėjai kaip Tomas Odellas, „The Kooks“, James Bay, George Ezra ir kt. Studijos – vienas geriausių mano sprendimų, dėl kurio pagaliau galiu aiškiau matyti savo, kaip atlikėjos, kelią, įgyvendinti muzikines idėjas ir kasdien semtis patirties iš garsiausių muzikos profesionalų. O naujo gyvenimo etapo įtaką klausytojai tikrai išgirs naujausiose mano dainose“, – dalijosi atlikėja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką