Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 2d. 13:56

Monique apie sprendimą su kuo keliauti į projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ finalą: „Mečiau monetą“

Monique
LNK nuotr. / Monique
Praėjusį sekmadienį „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekte paaiškėjo pirmosios dvi dalyvės, kurios su Donatu Montvydu kurs išskirtinius šou didžiajame projekto finale – jomis tapo ne tik vokalu, bet ir išskirtiniu stiliumi stebinančios Dominyka ir Amelija. Šį sekmadienį savo finalistus renkasi Monique.

Stiprią komandą susirinkusios mokytojos laukia labai sudėtingas sprendimas – trikovų metu mokytoja pripažino, kad jos akimis scenoje stovi tikrai daugiau nei du potencialūs projekto nugalėtojai, o į pusfinalį išsirinkusi penkis stipriausius dalyvius ir išgirdus jų solo pasirodymus, Monique užjautė ir kiti projekto mokytojai.

„Kai buvo mano dalyvių pusfinalis, aš norėjau save užjausti, nes buvo stiprūs dalyviai. Bet po to, ką dabar išgirdau, pagalvojau, kad gal man ir pasisekė, kad ne toks didelis pasirinkimas buvo mano komandoje, juk strategiškai mokytojui reikia tik dviejų superfinalistų.

LNK nuotr./Monique
LNK nuotr./Monique

Monique atveju, jos sprendime tikrai bus daugiau kančios. Aš nežinau, ką jūs čia dabar visi padarėte. Kiekvienas pasirodymas buvo vau“, − po Monique dalyvių pusfinalio kalbėjo Donatas Montvydas.

Tačiau vienos iš Monique komandos dalyvių pasirodymas taip stipriai nustebino muzikos profesionalus, kad Mantas net iškėlė mokytojai ultimatumą: „Jei tu nepasirinksi šios dalyvės, aš su tavim kitame sezone projekte nebedalyvausiu. Aš tau pažadu.“

Laidos akimirkos – galerijoje:

Dėl šios dalyvės neabejojo ir pati Monique ir ilgai nesvarsčiusi pirmąjį ištarė jos vardą. Tačiau dėl antrojo pasirinkimo pripažino, jog negali apsispręsti iki paskutinės akimirkos.

„Man galvoje sukosi trys vardai ir aš pati užknisau save, kad negaliu nuspręsti, ką rinktis. Mintyse taip metu monetą ir kol laukiu, kad ta moneta nukris, nežiūrint į tai, ką parodys, tol laukiau kol tas sprendimas ateis į galvą.

Tačiau galiausiai nuspręsti padėjo širdies balsas. Dėl pirmos superfinalistės turbūt akivaizdu, kodėl galvoti nereikėjo – ji yra stipriausias balsas šį sezoną“, − savo pasirinkimą komentavo mokytoja.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:22
00:16
00:50

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką