Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 15, 15:09

Naują dainą pristatanti Asta Pilypaitė: „Vieni pasitinka, kiti išlydi“

Viena žaviausių ir populiariausių atlikėjų, šlagerių karaliene tituluojama Asta Pilypaitė pristato naują dainą „Naktinis traukinys“.
Asta Pilypaitė
Asta Pilypaitė / Asmeninio albumo nuotr.

„Tai daina apie meilę, išsiskyrimą, laukimą, susitikimą. Vieni skuba namo aplankyti tėvus, kiti linksmintis su draugais, treti tiesiog keliauja, ieškodami savo krištolo stoties. Vieni pasitinka, kiti išlydi, byra liūdesio ir džiaugsmo ašaros, žinoma, kvepia kava....

Ir nors į langą barbena lietus, žvaigždėtas dangus, gera muzika ir užsupantis traukinio ratų ritmas veda mus pirmyn“, – pristatydama kūrinį savo mintimis išplatintame pranešime spaudai dalijosi Asta Pilypaitė.

Išgirskite:

VIDEO: ASTA PILYPAITĖ - NAKTINIS TRAUKINYS (Premjera 2021)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką