Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 25d. 08:18

Dainą pristatantis „2 Donatai“ narys Karolis paatviravo apie savo gyvenimo meilę

Karolis Akulavičius su žmona
Asmeninio albumo nuotr. / Karolis Akulavičius su žmona
Grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius pristato naują solinę dainą „Toli nuo namų“. Joje, pasak atlikėjo, daug dėmesio šeimai, mylimiems draugams ir raginimas savo gyvenimo neaukoti svetimiems likimams analizuoti.

„Būkime savimi ir sau. Leiskime kuo daugiau laiko su artimaisiais, skambinkime seniai matytiems bičiuliams, užšnekinkime juos socialiniuose tinkluose, nuveikime ką nors prasmingo“, – kviečia K.Akulavičius.

Kartu su žmona Ingrida jis augina du mažylius – ketverių Rojų ir dvejų Karlotę. Kadangi pora daug laiko praleidžia kartu, visus darbus dalinasi vienodai. Karolis šypsosi – jis moka visas kasdienes užduotis – nuo grindų plovimo iki maisto gaminimo.

Tiesa, populiariam dainininkui kol kas iššūkis yra tvarkingai supinti dukrelei kasas.

„Bet šioje srityje sparčiai tobulėju!, – patikina pašnekovas, – Neskirstome darbų į vyriškus ar moteriškus. Jei Ingridos rankos užimtos, aš būtinai jei padėsiu. Iniciatyvos imuosi ir pats – darome viską, kad namuose būtų jauku“.

VIDEO: Karolis Akulavičius - Toli nuo namų (NAUJIENA 2K21)

Šmaikštauti mėgstantis K.Akulavičius savo šeimą vadina senovine. Tačiau jis iškart patikslina – tai tiesiog reiškia, jog mylimieji labiau mėgsta būti kartu nei atskirai, o lepina vienas kitą ne dovanomis ar rožėmis, o mielais laiškeliais.

„Ingrida veda zumbos treniruotes, aš – dainuoju, turiu daug kitų veiklų. Tai mūsų laikas sau. Bet šeimai dėmesio skiriame kasdien. Kol kas niekur nesame buvę dviese, be vaikų. Bet, manau, močiutės ryšis mus kažkada išleisti“, – kalba atlikėjas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką