Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 28d. 23:32

Naujoji grupės „Kristal“ daina „Širdis neverkia“ – K.Ivanovos išpažintis apie išdavystę

Grupė „Kristal“
Mindaugo Butkaus nuotr. / Grupė „Kristal“

Kristinos Ivanovos suburta grupė „Krìstal“ pristato naują dainą „Širdis neverkia“. Be to, merginos gerbėjams paruošė dar viena staigmeną – netikėtą fotosesiją ir vaizdo įrašą iš jos užkulisių.

„Buvusi „Magnit“, o dabar jau merginų grupė „Kristal“. Pavadinimas pasikeitė, nes pasikeitėm ir mes pačios, privalėjome padaryti pauzę. Patyrėm daug išgyvenimų, kurie privertė dar labiau siekti savų tikslų, po jų tapom daug stipresnės. Visos skirtingos, bet kartu ir vienodos. Moterys, kurios myli, laukia ir kuria“, – sako Kristina Ivanova.

Dainos žodžiais kalba moteris, patyrusi mylimo žmogaus išdavystę.

Anot grupės lyderės, „Kristal“ žengia į naują etapą su nauja daina „Širdis neverkia“.

„Dainos žodžiais kalba moteris, patyrusi mylimo žmogaus išdavystę. Ši istorija jau praeitis, tačiau turbūt nesumeluočiau pasakiusi, kad ją išgyveno beveik kiekviena moteris. Šį kartą dainoje palikau savo meilės istoriją, kurią žinau tik aš viena pati“, – prisipažino Kristina.

Mindaugo Butkaus nuotr./Grupės „Kristal“ fotosesija
Mindaugo Butkaus nuotr./Grupės „Kristal“ fotosesija
Mindaugo Butkaus nuotr./Grupė „Kristal“
Mindaugo Butkaus nuotr./Grupė „Kristal“

Įdomus sutapimas, kad įrašų metu ir kitos grupės narės gyvenime vyko panaši istorija. „Man tai jau buvo praeitis, o ji tai išgyveno tą akimirką. Daina nėra apie moteriškus paverkšlenimus ar nuoskaudas, mes sakome, kad tik užvertus seną lapą, atsiranda kažkas naujo“, – paaiškina K.Ivanova.

Merginos norėjo, kad fotosesija atspindėtų dainą.

„Kai pajunti, kad santykiuose tu esi trečias asmuo, pasidaro labai skaudu, klausi savęs, kas buvo ne taip. Moterys bando lygintis su savo vadinama konkurente, tapti panašia. Fotosesijoje norėjome būti kaip viena, susitapatinti, todėl ir buvo pasirinktas toks įvaizdis. Norėjome parodyti, kad nejučia tam tikrose gyvenimo tarpsniuose tai tiesiog įvyksta. Tačiau nereikia pamiršti, kas mes esame iš tikrųjų, išorė yra tik viršelis, o brangiausia tai kas yra viduje.“

„Reikia nebijoti ir paleisti žmones, kurie skaudina arba nejaučia to paties, ką jauti tu, gyvenime nėra laiko stovėti vietoje, tad niekada nėra per vėlu iš naujo pamilti“, – atviravo Kristina.

Grupė dirbo su nauja komanda ir labai džiaugiasi rezultatais: „Buvo vienas malonumas dirbti su profesionalais, kurie iškart išgirdę idėją, ją įgyvendino šimtu procentu. Tikimės, kad mūsų darbas patiks ir mūsų gerbėjams.“

Jūsų dėmesiui – grupės „Kristal“ daina „Širdis neverkia“:

VIDEO: Kristal - Širdis Neverkia

Grupė „Kristal “ – balsingų ir energingų merginų 4-tukas, kurį sudaro grupės siela ir įkūrėja Kristina Ivanova, lakštingala Julija Jegorova, charizmatiškoji Laura Navikaitė, romantiškoji džiazistė Donata Ramanauskaitė.

Trumpas video iš naujos fotosesijos užkulisių:

VIDEO: Kristal - Širdis neverkia backstage

Video – Arminas Cicėnas
Nuotraukos – Mindaugas Butkus
Retušas – Arminas Cicėnas
Vieta – I'm Beauty Studio
Make up – Kristina Ivanova, Laura Navikaitė, Olia Kryn.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką