Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 9d. 10:29

Lietuviškos popscenos naujokė Beatrich: „Mano istorija primena Pelenės pasaką“

Beatrich
Dainiaus Ščiukos nuotr. / Beatrich

5 milijonai peržiūrų internetinėje svetainėje „Youtube“ ir sutartis su viena žinomiausi pasaulyje muzikos įrašų kompanijų. Iš Šilutės kilusios Beatričės Pundžiūtės, arba tiesiog Beatrich, dainą „Superstar“ drąsiai galima vadinti šios vasaros hitu. Tačiau jauna mergina – ne vieno hito atlikėja. Tuo įsitikinti galės visi, jau šį penktadienį atvykę į jos gyvo garso koncertą gėjų klube „Soho“. 

Retas kuris prieštarautų, kad muzikine prasme, ši vasara priklauso tavo dainai „Superstar“. Kokia yra šios dainos sėkmės istorija?

Tikrai galiu pripažinti, kad nesitikėjau tokios sėkmės. Šiuo metu „Superstar“ turi daugiau nei 5 milijonus peržiūrų „Youtube“ svetainėje. Net nemoku žodžiais apsakyti, koks tai nuostabus jausmas. Kurdama „Superstar“ norėjau, kad kiekvienas klausydamasis tos dainos pasijustų tikra super žvaigžde! Muziką ir dainų žodžius kuriu pati arba su savo prodiuseriu Benu Ivanovu. Dažniausiai šovusią mintį užsirašau ar įdainuoju į telefoną, o vėliau tos idėjos virsta kūriniu įrašų studijoje.

VIDEO: Beatrich - Superstar

Tavo pasiekimai stulbinantys – gerbėjų armija, šešiaženkliai sekėjų ir peržiūrų skaičiai, darbas su labai žymia muzikos įrašų kompanija „Warner Music“. Ar tau pačiai tavo muzikinė istorija neprimena Pelenės pasakos?

Jei atvirai, tai dažnai taip ir jausdavausi. Kartais net bijodavau, kad sapnuoju. Viskas prasidėjo nuo trumpų vaizdo įrašų – kitų dainų koverių, kuriuos talpinau socialiniame tinkle „Instagram“. Tuomet mane ir pastebėjo Benas Ivanonas. Jis pasiūlė bendradarbiauti. Tuomet pasirodė pasirodė daina „About“ ir mus pastebėjo tokie gigantai kaip „Sony Music“, „Armada“ ir „Warner Music“. Pasirinkome bendradarbiavimą su „Warner Music“. Kokie bus rezultatai pasakyti negaliu. Tik žinau, kad labai, labai stengsiuosi.

VIDEO: Radistai DJs & Beatrich - Good Things (Official Video)

Pakartoti „Superstar“ sėkmę gali būti labai sudėtinga. Ar jau svarstai apie tai?

Daug dirbame ir stengiamės, kad sukurtume geresnį produktą, nei padarėme vakar. Niekada nieko nesitikiu, esu tiesiog mergaitė, kuri myli muziką. Į savo kūrybą įdedu visą save ir tiesiog tikiu, kad gyvenime niekas nevyksta be reikalo.

Šiais metais baigei mokyklą – kas toliau?

Nusprendžiau toliau akademinių mokslų netęsti, t.y. niekur nestosiu, o tiesiog atiduosiu save muzikai. Tai, ko man reikia dabar, aukštosiose mokyklose nemoko – viskas ateina su patirtimi ant scenos ir juodu darbu. Iš tiesų, nemanau, kad man gyvenime reikės to, ką išmokau mokykloje. Toliau – tik muzika.

Asmeninio albumo nuotr./Beatrich
Asmeninio albumo nuotr./Beatrich

Šį penktadienį įvyks pirmasis tavo koncertas įvyks gėjų klube. Kokia tavo asmeninė pozicija svarbiausiais LGBT klausimais?

Aš manau, kad visi turi gyventi taip, kaip patys pasirenka ir mes kuo mažiau turėtume kištis į kitų žmonių gyvenimus. Mes esame laisvi klausytis tokios muzikos, kuri mums patinka, valgyti maistą, kuris mums patinka, ir turėtume būti laisvi mylėti tą, kuris mums patinka.

Viešojoje erdvėje truputėlį susidarė toks stereotipas, kad vyresnioji karta yra ganėtinai konservatyvi LGBT klausimais, o štai šiuolaikinis jaunimas – tolerantiškas ir atviras. Kaip yra iš tiesų?

Mano karta gauna daugiau informacijos, bet ką su ta informacija daro – jau kiekvieno asmeninis reikalas. Taip, dabar yra daug daugiau žmonių, kurie viešojoje socialinėje erdvėje garsiai ir atvirai kalba apie LGBT patirtis, bet taip pat yra ir daugiau žmonių, kurie toje viešoje erdvėje reiškia savo pyktį ar nepritarimą. Bet jei mano draugai norėtų prabilti apie savo netradicinę seksualinę orientaciją atvirai, suprasčiau, kad jiems tai būtų labai drąsus žingsnis.

Asmeninio albumo nuotr./Beatrich
Asmeninio albumo nuotr./Beatrich

Į sceną įsiveržei ganėtinai jauna – ar pradėjus bendrauti su žymiais atlikėjais, buvo dalykų, kurie tave nustebino?

Kol kas, visi pramogų pasaulio žmonės, su kuriais teko bendrauti, pasirodė labai paprasti ir įdomūs. Tokie, kurie neskuba parodyti, kad gali padaryti kažką geriau nei tu. Tikrai nesitikėjau, kad šou versle atsiras ir tokių, kurie mane nuoširdžiai palaikys.

VIDEO: Beatrich - Hollywood

Nemenka tave palaikančių gerbėjų armija jau greitai užplūs ir „Soho“ klubą...

Labai to tikiuosi ir labai laukiu penktadienio! Galiu atskleisti, kad esame paruošę išskirtinę gyvo garso programą, su kuria tikrai padarysime geriausią vakarėlį mieste – ramiai stovinčių tikrai nebus (juokiasi, red. past.). Gyventi taip, kaip nori – čia yra atsakymas, kaip būti laimingu. O aš tikiuosi, kad po penktadienio Vilniuje bus dar daugiau laimingų žmonių!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką