Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 24d. 17:19

Pagal „Skamp“ dainą „Revolution“ bus kuriamas choreografinis vaizdo klipas

Renginio akimirka
Luko Balandžio nuotr. / „Skamp“

Šarūno Kirdeikio vadovaujama „Show Makers Akademija“ užsimojo sukurti choreografinį vaizdo klipą, kuris bus filmuojamas pagal neseniai pasirodžiusią grupės „Skamp“ dainą „Revolution“.

„Dar vasarą turėjau mintį tiesiog pradėti tradiciją, kuomet šokių studija filmuoja savo darbo rezultatus – kompozicijas, trumpas kombinacijas ir patys montuoja mini šokio klipus, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas choreografijai ir šokėjams. Tačiau šį kartą pagalvojau pakviesti ir daugiau studijų prisijungti bendram darbui – galbūt „Skamp“ dainos stiprumas ir pavadinimas įkvėpė nedidelei revoliucijai, kuriai reikia daugiau jėgos?“, – apie idėją kalbėjo Šarūnas.

Show Makers nuotr./`arūnas Kirdeikis
„Show Makers“ nuotr./Šarūnas Kirdeikis

Dainos „Revolution“ choreografiniame klipe pasirodys žinomi Lietuvos šokėjai bei ryškiausios šokio studijos. Prie projekto jau prisijungė penkios grupės: gatvės šokių centras „Ro“, Studijos „RE_D“, „G House“, „INdY Dance“ studijos grupė „Just try me“ ir akrobatinių triukų atlikėjai „Broliai akrobatai“. Planuojama, kad filmavime iš viso dalyvaus apie 70 šokėjų. Kol kas šokėjų komandos filmavimui ruošiasi ir repetuoja atskirai, kurdamos choreografiją paskirtai dainos daliai. Tiesa, studijoms nepriklausantys šokėjai taip pat gali prisijungti ir, užsiregistravę bei išmokę internete paskelbtą šokio kombinaciją, dalyvauti finalinės scenos filmavime lapkričio 4 d.

Nors šis vaizdo klipas ir nebus oficialus dainos klipas, tačiau grupės „Skamp“ nariai jame turės nedidelį vaidmenį. „Mes šokome ir ankstesniame savo vaizdo klipe pagal dainą „Reach“. Man patinka stebėti choreografų darbą, tai tiesiog nuostabu, todėl džiaugiuosi šokėjų inivciatyva ir pati noriu dalyvauti – tikiuosi, kad šiame klipe šoksiu arba vaidinsiu“, – planuoja Erika Jennings. Atlikėja atvirauja, kad tokio vaizdo klipo kūrimas buvo daugiau Šarūno Kirdeikio idėja. Jis paprašė grupės „paskolinti“ savo kūrinį, o Skampai su džiaugsmu sutiko prisijungti prie kūrybinės grupės.

„Dainos energija turėtų atsispindėti studijų kuriamoje choreografijoje, o revoliucija, kad ir nedidelė, įvykti šokėjų vaizduotėje: kaip jie pamatys dainą, jos, beje, rimtą ir stiprią žinutę, ritmiką. Juk revoliuciją pirmiausiai reikia daryti savo darže, tad pradėkime nuo mažesnių dalykų, veikime čia ir dabar“, – apie tai, kaip klipas atspindės dainos žodžius, kalba „Show Makers Akademijos“ vadovas.

Planuojama, kad naują choreografinį vaizdo klipą pagal „Skamp“ dainą „Revolution“ bus galima pamatyti jau lapkričio pabaigoje.

VIDEO: Kvietimas filmuotis SKAMP dainos "Revolution" sokio vaizdo klipe

VIDEO: „Skamp" - „Revolution" (Anonsas)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką