Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 11 25, 11:03

Paskelbti 16 reperių, kurie kovos dėl „Lietuvos MC Battle“ titulo

„Lietuvos MC Battle 2016“ organizatoriai paskelbė 16-os dalyvių vardus, kurie lapkričio 25 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ kovos dėl geriausio Lietuvoje MC titulo.
Krapshtukas
Krapshtukas / „Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr.

Dalyviams instrumentinius beatus parinks Justas Fresh ir DJ Mix, o reperių kovas vertins ir nugalėtoją paskelbs patyrusi komisija, sudaryta iš Lietuvos hiphopo kultūros veikėjų: „Gatvės lyga“ laidos vedėjas, hiphopo muzikos melomanas ir kritikas Mironas, įrašų studijos „Jad rec“ prodiuseris, patyręs MC kovų dalyvis Ganjamanas, reperis Micro One ir hiphopo muzikos apžvalgininkas Simas.

Kuri reperių stovykla pasirodys stipriau ir kaip jiems seksis?

Renginio pradžioje visi dalyviai savo priešininkus išsitrauks patys burtų keliu. Reperiai turės 2 kartus po 1 minutę įrodyti scenoje, kad jie verti patekti į sekantį etapą.

„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./Beep
„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./Beep
„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./TXT
„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./TXT

Aštuoniems dalyviams vardiniai kvietimai dalyvauti finale buvo įteikti vasarą vykusiame „MC Battle Summer“ renginyje. Nugalėję po varžovą, į finalinį renginį Lofte pateko šie atlikėjai: Krapshtukas, Regis, Beep, Txt, Qria, Anutty, Derrow, Don Kichot.

„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./Derrow
„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./Derrow
„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./Don Kichot
„Lietuvos MC Battle 2016“ nuotr./Don Kichot

Kiti 8 MC pakviesti organizatorių. Kai kurie patyrę MC kovų dalyviai, kai kurie puikūs atlikėjai: Ade, Home production, Cheka, Mtw, Arty, Rusyj, Uncle Hip ir Pijus.

Kas bus laimėtojai, o kam pritrūks žodžių kišenėj? Visa tai ir dar daugiau išaiškės lapkričio 25 d. sostinės menų fabrike „Loftas“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką