Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 6d. 22:34

Prieš grandiozinį pasirodymą sostinėje „Lilas ir Innomine“ pakvietė į repeticiją: žiūrėkite video

„Lilas ir Innomine“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Lilas ir Innomine“

Jau šį penktadienį, gruodžio 8-osios vakarą, sostinės „Siemens“ arenoje vyks „Lilo ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertas. Likus vos kelioms dienoms iki grandiozinio pasirodymo, 15min apsilankė grupės studijoje, kurioje vyksta baigiamieji koncerto pasiruošimo darbai.

Koncertinį turą „Lilas ir Innomine“ ypač sėkmingai pradėjo Kaune. Turą grupė gruodžio 8 d. pratęs Vilniaus „Siemens“ arenoje, o gruodžio 15 d. į iliuzijos persmelktą hiphopo pasaulį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje galės panirti ir klaipėdiečiai.

Koncertų ašimi taps pusę metų kurtas technologinis sprendimas – didžiuliuose LED ekranuose rodoma kinetinė vaizdo grafika.

„Kalbant paprasčiau, tai reiškia, kad ekranuose transliuojama grafika tiesiogiai reaguos į veiksmą scenoje ir visoje arenoje. Realius žmones ant scenos keis animuoti. Be to, kartkartėmis klausytojai taip pat tiesiogiai dalyvaus pasirodymo veiksme. Realybė susimaišys su iliuzija“, – atskleidžia Rolandas Venckys-Innomine.

Kitas žiūrovų lauksiantis netikėtumas – mobili scena, kuri nuolat keisis. „Tam tikros scenos dalys judės viso pasirodymo metu, keis pozicijas. Dėl to praktiškai kiekvienai dainai turėsime unikalią sceną“, – paaiškina atlikėjas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Lilas ir Innomine“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Lilas ir Innomine“

„Koncertams visada ieškome vienos vizijos, vientisos siužetinės linijos. Matome tai kaip bendrą dviejų valandų kūrinį, o ne atskirų dainų festivalį.

Nesame „karnavalų“ fanai, kur yra daug spalvų, daug šviesų ir be tikslo šaudantys konfeti. Norime, kad kiekviena scenoje esanti detalė, kiekvienas veiksmas turėtų savo vietą, prasmę ir skoningai derėtų bendrame paveiksle“, – apie naujausio koncertinio turo viziją kalba Konstantinas Kiveris-Lilas.

Per turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertus scenoje pasirodys 15 muzikantų grupė, dalis jų turės net ne po vieną instrumentą. Kai kurie iš ruošiamų muzikinių sprendimų dar niekada nebuvo naudoti dueto koncertuose, pavyzdžiui, scenoje pastatyti du būgnininkai ar pučiamųjų sekcija.

O vienas iš daugybės koncerte naudojamų instrumentų apskritai buvo sukurtas specialiai šiam koncertų turui. „Vis tai turėtų įnešti nemažai naujovių ir įvairovės“, – sako Konstantinas Kiveris-Lilas.

„Lilas ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertai įvyks gruodžio 8 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje ir gruodžio 15 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

„Lilo ir Innomine“ repeticija prieš pasirodymą Vilniuje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Grafikos šou: pilnutėlę „Žalgirio“ areną į iliuziją nardino „Lilas ir Innomine“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką