Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 30d. 15:31

„Saulės kliošo“ ir Leono Somovo bendra daina – apie šokius, meilę ir draugystę

Grupė „Saulės kliošas“ ir muzikos prodiuseris Leonas Somovas išleido naują dainą „Šokių aikštelėje“ ir ją papildantį vaizdo klipą. Apsilankę 15min studijoje, atlikėjai paatviravo, kaip sekėsi kurti ir filmuotis.

„Saulės kliošo“ ir Leono Somovo daina yra apie momentą, kuris toks trumpas, bet ypatingas, kad norėjo jį užfiksuoti dainoje.

„Naktis, šokių aikštelė, muzika, plaukiančios šviesos, spalvos aplink ir vienas žvilgsnis, kurio negali nepastebėti, kuris priverčia pasijausti ypatinga. Tai viskas, ką reikia žinoti apie šią dainą. Visa kita – klausytojų vaizduotėje“, – pasakojo grupės vokalistė Justė Starinskaitė.

Jos bendražygis, grupės „Saulės kliošas“ būgnininkas ir iniciatorius Laurynas Šarkinas pritarė mintims ir pridėjo, kad daina jam primena atvirutę.

„Tai yra sustingęs momentas. Neturintis keičiančių pasaulį idėjų, bet siūlantis leisti sau, vertinti tai, ką turi dabar, ir džiaugtis kiekvienu momentu, vertinti draugystę, meilę, laisvę svajoti ir šypsotis“, – sakė L.Šarkinas.

Prie dainos prisidėjęs muzikos prodiuseris Leonas Somovas pripažino, kad į ją kiekvienas atsinešė savo istoriją ir braižą.

„Kurdamas iš savo perspektyvos, jaučiau mokyklos laikų diskotekos nuotaiką. Stiprų pirmosios meilės efektą, kuris svaigina ir kankina, degina delnus ir muša krūtinę! Tokie pojūčiai gali išvesti iš proto labai ilgam“, – atviravo L.Somovas.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Grupė „Saulės kliošas“ ir Leonas Somovas
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Grupė „Saulės kliošas“ ir Leonas Somovas

Daina gimė momente, į kurį atvedė noras bendrystei ir draugystei. Labiausiai grupės narius domino laikas kartu, bei procesas, kuris vėliau atvedė ir iki bendro pasirodymo „Midsummer Vilnius“ festivalyje.

Muzikantai džiaugiasi, kad prie jų prisijungė įdomūs žmonės – video komanda, kuri sugebėjo sukurti lengvą ir dainos nuotaiką atspindintį muzikinį klipą.

„Kurdami tiek dainą, tiek muzikinį klipą turėjome labai gerą laiką. Šokom mūsų sukurtoje šokių aikštelėje – teniso kortuose – ir patyrėm daug įsimintinų akimirkų drauge. Muzika ir draugystė atneša džiaugsmą. Juo ir norime dalintis su savo klausytojais“, – džiaugėsi Justė.

Laurynas džiaugėsi, kad klipe pavyko perteikti dainos lengvumą.

„Ir daina, taip ir klipas mane džiugina naujomis maloniomis pažintimis ir viršytais lūkesčiais. Džiaugiamės lengvumu, džiugesiu ir grožiu, kurį pamatė Nikita Voitovas, Shukowskis ir komanda.

Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Grupė „Saulės kliošas“ ir Leonas Somovas
Gretos Skaraitienės / 15min nuotr./Grupė „Saulės kliošas“ ir Leonas Somovas

Pagal galimybes norėjosi lengvumo, kurį įsivaizduojame šokdami pagal dainą ir įsiamžinti obuolių salos aplinkoje, kur kūrėme ir jautėmės laimingi“, – papildė Laurynas.

Labiausiai Leonas džiaugėsi gerai praleistu laiku kartu.

„Buvo laikotarpis, kai kartu gyvenome, gaminome maistą, maudėmės ežere, kūrėme ir koncertavome. Buvo ypatinga, reikės būtinai pakartoti“, – prisiminė L.Somovas.

Daugiau muzikantų minčių galite išgirsti pokalbyje:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:04
01:51
01:31

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką