Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 8d. 09:13

Savaitgalį Nidoje – Jazzu ir Gabrielės Vilkickytės koncertai

Justė Arlauskaitė-Jazzu, Gabrielė Vilkickytė
Luko Griciaus, RNI Films nuotr. / Justė Arlauskaitė-Jazzu, Gabrielė Vilkickytė
Mažiau nei prieš mėnesį laiko Nidoje startavo nauja renginių erdvė, kurioje jau spėjo pasirodyti tokie atlikėjai kaip Giedrė, Alina Orlova, Jurga, „Colours of Bubbles“, Angelou, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir daugelis kitų! Kiekvieną savaitę įspūdingą paletę gyvo garso renginių siūlanti erdvė, šį penktadienį ir šeštadienį rengia Jazzu ir Gabrielės Vilkickytės pasirodymus.

Penktadienį, prie Nidos marių įsikūrusioje „Line Up Nida“ renginių erdvėje, šiltą vasaros koncertą surengs Nidoje visad laukiama atlikėja – Justė Arlauskaitė – Jazzu. Praėjusią savaitė Jazzu pristatė savo vasaros hitą, kūrinį – „Vasara“, kuris suskambės per Nidos kopas ir marias!

Jazzu - Vasara

VIDEO: Jazzu - Vasara

„Širdyje labai gera, kad grįžo scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Dainos suskambės kitaip, nes šiame koncerte bus violončelė, fortepijonas - mano du mėgstamiausi instrumentai ir daug vokalų. Labai laukiu mūsų gyvo susitikimo!“ – pasakoja Jazzu.

Šeštadienį, išskirtinėje, meno kūriniais ant senų pastatų sienų apsuptoje koncertų erdvėje, koncertuos dažnai „deficitine“ atlikėja bei dainų autore tituluojama – Gabrielė Vilkickytė!

Gabrielė Vilkickytė – Nusijuoksiu

VIDEO: GABRIELĖ VILKICKYTĖ - NUSIJUOKSIU (Official Video)

„Per karantiną tarp pirštų išslydo laiko pojūtis, viskas taip išsitempė. Atrodo, kad į sceną lipsiu po 20 metų. Bet tai manęs negąsdina. Pajutau, kaip paaugau rašydama albumą: ne tik savyje subrandinau daugiau stiprybės, bet ir išmokau geriau valdyti balsą. Dabar išties labai smalsu savo jau kiek geresnę versiją išbandyti scenoje. Labai laukiu šio koncerto Nidoje!” – atvirai kalba Gabrielė Vilkickytė.

Ji ką tik oficialiai pristatė ilgai lauktą albumą „Vilko švelnumas” ir jau spėjo sulaukti fantastinių atsiliepimų. Todėl ir koncerte kūrybinėje „Line Up Nida“ erdvėje, G. Vilkickytė atliks keletą naujausių šio albumo kūrinių, kuriais paglostys kiekvieno klausytojo vidinį vilką.

Vaizdas į marias, šilti vasaros vakarai ir išskirtiniai Lietuvos atlikėjai. Su šūkiu – „Atrask naujas Nidos erdves“ čia kiekvieną savaitę, vyksta skirtingo muzikos stiliaus pasirodymai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką