Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 15d. 12:21

Saviironiška G.Ambrazevičiaus daina „Gražus“: „Už ją esu dėkingas genams ir VMI“

Gytis Ambrazevičius
Vaizdo klipo akimirka / Gytis Ambrazevičius
„Nuo šiol kiekviena mano daina bus hitas“, – nesikuklindamas teigia naują kūrinį ir muzikinį vaizdo klipą pristatantis dainų autorius ir atlikėjas Gytis Ambrazevičius.

„Labai retais atvejais galiu papasakoti dainos sukūrimo istoriją, nes dažniausiai tai tiesiog sunkiai žodžiu nusakomas procesas, tačiau šį kartą džiaugiuosi, galėdamas su klausytojais pasidalinti kūrybine virtuve“, – surimtėjęs teigia atlikėjas.

„Kiekvienais metais praktiškai paskutinę savaitę susigriebiu, jog turiu deklaruoti pajamas Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), ir kiekvienais metais iškyla kažkokių klausimų, kuriuos įmanoma išspręsti tik skambučiu į informacijos centrą. Turiu įtarimą, kad ne aš vienas atidėlioju šią procedūrą kiek įmanoma ilgiau, nes sujungimo su operatoriumi teko laukti apie valandą“, – pasakoja muzikantas.

„O belaukdamas išganingojo atsiliepimo, buvau priverstas klausytis laukimo muzikos, tos, kuri turėtų nuraminti ir paguosti, tačiau išėjo priešingai – su kiekviena minute ji ėmė įkyrėti vis labiau. Bet po keliasdešimtos minutės manyje įvyko kažkoks lūžis, galbūt persitvarkė smegenų ląstelės, o gal pasiekiau nušvitimą, tačiau ta trijų natų melodija man ėmė taip patikti, jog jos pagrindu parašiau dainą „Gražus“, – atvirauja Gytis.

Vaizdo klipo akimirka/Gytis Ambrazevičius
Vaizdo klipo akimirka/Gytis Ambrazevičius

Pasak atlikėjo, dainos žodžius įkvėpė pažįstamų bei draugų jau ne vienus metus kartojamas juokas, jog jis yra gražesnė brolio komiko Pauliaus Ambrazevičiaus versija.

„O kadangi grožis geriausiai atsiskleidžia vaizdu, muzikinio klipo idėją įgyvendino puikieji „BnK Pictures“, – pasakojimą baigia muzikantas.

Rudeniop atlikėjas planuoja kartu su Grupe išleisti jau trečiąjį albumą, jo atsiradimą iš dalies remia LATGA, AGATA ir Lietuvos kultūros taryba.

Dainos klipas:

VIDEO: Gytis Ambrazevičius ir Grupė - Gražus (singlas) 2021 HITAS

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

36:33
02:43
00:55

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką