Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 lapkričio 13d. 17:27

Scenos žvaigždės grupei BIX padovanojo dainą ir klipą, kartu pasirodys ir scenoje

Justinas Jarutis, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas
Stop kadras / Justinas Jarutis, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas
Marijonas Mikutavičius, Gabrielius Liaudanskas-Svaras ir Kastytis Sarnickas-Kastetas, Maksas Melmanas, Justinas Jarutis, Igoris Kofas, Saulius Prūsaitis, Julijus Aleksovas iš „Colours of Bubbles“ ir Aistė su Roku iš grupės „Skylė“ susivienijo, kad 30-ojo scenos jubiliejaus proga grupei BIX padovanotų dainą „Savęs neapgausi“ ir jos vaizdo klipą.

Šiuos atlikėjus bus galima išvysti ir vienoje scenoje – lapkričio 16 d. jie pasirodys vieninteliame šventiniame BIX koncerte #XXX sostinės „Siemens“ arenoje.

„Nors daina originaliai vadinasi „Savęs neapgausi“, šią jos versija norėčiau pavadinti „Visi Dievai“, – juokėsi grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.

„Daina pasirinkta neatsitiktinai – tai mūsų manifestas, vertybių filosofija, tai kelias, kuriuo eina grupė BIX ir jai prijaučiantys. Dainos priedainis „Mes tikim savo Dievais“ pasako viską. Šis kūrinys vienaip ar kitaip mūsų draugams yra padaręs didelės įtakos, tad šiandien daina suskambėjo galingai ir prasmingai. Kiekvienas atlikėjas į ją įdėjo savo prasmę ir svorį“, – sakė įspūdžiais dalijosi S.Urbonavičius-Samas.

Lietuvos scenos žvaigždžių dovana:

„Gauti tokią dovaną, likus vos kelioms dienoms iki BIX‘ų koncerto, – ypatingas jausmas. Smagu, kad juos visus greta matysime ir per koncertą. Juk ruošiame balių, o koks balius be draugų?“ – retoriškai klausė BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.

Jau šį ketvirtadienį didžiausioje sostinės arenoje vyksiančiame šou draugų bus visas būrys – į sceną BIX dainų atlikti kils „G&G Sindikatas“, Marijonas Mikutavičius, Igoris Kofas, Vilius Alesius-Willux. Koncerte numatomas ir specialus Justino Jankevičiaus pasirodymas, kurio repeticiją galite pamatyti čia.

„Visus pakviesime kartu keliauti laiko mašina. Tik keliausime atvirkščiai. Kelionę pradėsime kosmose ir baigsime Šiaulių „sklepe“, kur ir prasidėjo tris dešimtmečius trunkanti BIX istorija“, – intriguoja S. Urbonavičius-Samas.

Jubiliejiniame koncerte skambės geriausi BIX kūriniai, tokie kaip „Kas iš to“, „Tarp Europos ir Honkongo“, „Himalajai“, „La Bomba“, „Musė“, „Atverk duris“ ir kiti. Be to, gerbėjai čia turės galimybę įsigyti unikalų BIX paketą, kurį sudaro visi 7 grupės išleisti ir iš naujo perleisti albumai: „Akli kariai“, „La Bomba“, „Doozgle“, „7“, „Žiurkių miestas“, „WOR‘S“ ir „BIX-RAY“.

Prieš rampų šviesoms apšviečiant senuosius, „kietuosius“ BIX‘us, scenoje pasirodys specialiai šiam koncertui susibūręs projektas „Nirvaa-na“. Kaip senais laikais, prieš vakaro karalių BIX'ų pasirodymą scenoje skambės kultinės JAV roko grupės „Nirvana“ dainos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:01
00:21
41:07

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką