Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 15, 16:41

„Sepultura“ grįžta į Lietuvą su naujos galios metalo užtaisu

Žilagalviai metalistai iki šiol prisimena tikra legenda tapusį Brazilijos trash metalo žvaigždžių „Sepultura“ koncertą Vilniuje 1992 metais – tai buvo pirmas stambaus kalibro metalinės muzikos atlikėjų koncertas Lietuvos istorijoje, kurio metu kilnojosi Sporto rūmų stogas. Praėjus 30 metų kaip niekada kovingi muzikantai, atjaunėję sudėtimi, bet kur kas brandesni muzikiniu požiūriu, grįžta į Lietuvą.
„Sepultura“
„Sepultura“ / Organizatorių nuotr.

Jau 35 metus tempo nemažinanti grupė praėjusiais metais išleido penkioliktąjį savo albumą „Quadra“, kurį pristatys ir Lietuvoje.

„Šiame albume jautėme poreikį grįžti prie tų senųjų thrash muzikos pojūčių, kuriuos kėlė albumai „Beneath the Remains“ arba „Arise“, tik pateikėme juos per šiuolaikišką prizmę.

Pridėkite prie šios muzikos primityvių mušamųjų ir orkestrinius elementus, chorą, melodingumą bei švarų vokalą ir gausite kelionę per visą mūsų muzikinę karjerą, tik žvelgiant į ją labai šiuolaikiškai“, – sakė pagrindinis albumo idėjų autorius ir ilgametis grupės gitaristas Andreas Kisseris.

Naująjį grupės „Sepultura“ skambesį, kurį itin teigiamai įvertino muzikos kritikai, Lietuvos publika turės galimybę gyvai įvertinti pačiomis ilgiausiomis vasaros dienomis, per Rasų šventę apsilankę festivalyje „Kilkim Žaibu 2022“.

VIDEO: SEPULTURA - Means To An End (OFFICIAL MUSIC VIDEO)

„Senosios „Sepulturos“ atgarsiai skamba šio albumo dainų sandaroje, visu savo nežabotu ir piktu gražumu, tačiau dainos yra šiuolaikiškos. 2020 metais „Sepultura“ yra patyręs ir rafinuotas žvėris, kuris vožia thrash metalo himnais per šį sumautą amžių“, – naujausią albumą emocingai apibrėžė gitaristas.

Metalo muzikos gerbėjai šios vasaros festivalyje KILKIM ŽAIBU galės patirti kokią jėgą šiandien skleidžia šis patyręs ir rafinuotas metalo muzikos žvėris iš Brazilijos.

VIDEO: Sepultura - Guardians of Earth (Official Music Video)

Ateinančių metų festivalio organizatoriai lankytojus kviečia į „žaibams“ visiškai naują renginio vietą – prezidento Antano Smetonos dvaro muziejų Ukmergės rajone.

Festivalis, vyksiantis birželio 23-25 d., lankytojams pasiūlys ne tik patogesnę kelionę, didesnes automobilių stovėjimo aikšteles ir erdvesnius palapinių miestelius, bet ir galimybę besiklausant širdžiai mielos muzikos susipažinti su festivaliui neįprastu Lietuvos istorijos laikmečiu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką