Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 10d. 11:03

Šeštadienį sostinėje – išskirtinis Mario Basanov pasirodymas Lietuvos publikai

Mario Basanovas
Organizatorių nuotr. / Mario Basanovas

Solinį albumą „Journey“ išleidęs ir visame pasaulyje pristatęs daugiausiai tarptautinėje muzikos scenoje pasiekęs Lietuvos prodiuseris Mario Basanov atostogauti kol kas neplanuoja. Itin ankštame rudens ir žiemos gastrolių grafike atlikėjas rado vietos ir pasirodymui gimtinėje. Artimiausias jų – jau šį šeštadienį, rugsėjo 14-ąją, sostinės klube „Opium“.

Ispanija, Turkija, Vokietija, Rusija, Lenkija, Airija, Slovakija, Italija, Portugalija, Nyderlandai – tai šalys, kuriose per artimiausius du mėnesius bent po kartą apsilankys klubinių renginių organizatorių graibstomas Mario Basanov. Pavasarį superprodiuseris gastroliavo po Australiją ir Aziją, vasaros pabaigoje jį buvo galima sutikti Singapūro ar Graikijos paplūdimiuose, taip pat netolimuose lietuvio planuose yra ir kelionė į JAV, kuriose jo melodingas house turi daugybę gerbėjų.

Tarp gastrolių ir naują garso įrašų studiją Vilniuje įsirenginėti spėjantis Mario Basanov šiemet pristatė jau kelias plokšteles house ir disco skambesį populiarinančiose leidyklose „Needwant“, „Apersonal Music“ ir „Moodmusic“. Dar du leidiniai pasirodys ir gimtojoje jo leidykloje „Silence Music“. Čia artėjant Naujiesiems naują darbą pristatys 2009-aisiais kūriniu „Test“ debiutavęs tandemas Mario & Vidis, taip pat dukterinėje „Silence“ leidykloje „Best Kept Secret“ pasirodys Mario Basanov plokštelė „Machinarium“.

Šį šeštadienį į mėgstamiausią savo klubą Lietuvoje –  Vilniaus „Opium“ Mario Basanov užsuks išskirtinio svečio teisėmis. Jo kolega prodiuseris Few Nolder jau minėtoje leidykloje „Best Kept Secret“ ką tik išleido plokštelę „Private Drive“. Premjeros proga rengiamame vakarėlyje „Silence Night“ gyvą pasirodymą surengs pats Few Nolder, kurį palaikys Mario Basanov ir „Downtown Party Network“. Kitas Lietuvos klubinėtojų pasimatymas su Mario Basanov įvyks jau gruodį – be abejo, klube „Opium“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką