Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 3d. 18:54

Šiauliuose įvyko grandiozinis „Man-go“ ir „Pikaso“ koncertas

Grandiozinis „Man-go“ ir „Pikaso“ koncertas
Žanetos Bytautienės ir Eduardo Girjoto nuotr. / Grandiozinis „Man-go“ ir „Pikaso“ koncertas
„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, – sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje.

Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

„Emocijos – nenusakomos. Potyriai – labai gilūs ir jautrūs. Dėl pandemijos teko ne kartą atidėlioti suplanuotus pasirodymus. Bet pagaliau mes susitikome: tūkstančiai plakančių širdžių pulsavo vienu ritmu, kartu su mumis.

Taip ilgai laukėme galimybės vėl pajausti tą fantastišką muzikos galybę, kuri sujungia žmones. Nepriklausomai nuo vietos ar laiko“, – sako „Man-go“ vokalistė Rima.

Koncertas Šiauliuose buvo išskirtinai svarbus ir grupei „Pikaso“: po ilgos pertraukos į sceną žengė Tomas. Nieko brandesnio ir svarbesnio, kai muzika atsispindi žmonių veiduose ir kūnuose, jis sako seniai nepatyręs. Tai vadinamasis „wow“ efektas, kai kiekvienas garsas, žodis, veiksmas turi prasmę.

Žanetos Bytautienės ir Eduardo Girjoto nuotr./Grandiozinis „Man-go“ ir „Pikaso“ koncertas
Žanetos Bytautienės ir Eduardo Girjoto nuotr./Grandiozinis „Man-go“ ir „Pikaso“ koncertas

Koncerto metu skambėjo du dešimtmečius sėkmingai gyvuojančių grupių geriausi kūriniai ir naujausios dainos. Scenoje nuskambėjo ir bendra „Man-go“ ir „Pikaso“ daina – „Nusinešk mane“. Kūrinys kupinas meilės Klaipėdai, „Youtube“ sulaukęs per 4 milijonus peržiūrų.

Aktyvi muzikinė veikla tęsiama: suplanuoti artimiausi „Man-go“ pasirodymai – spalio 7-ąją Alytuje ir spalio 8 d. – Vilniuje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką