Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 17d. 13:14

Sportininkas Arturas Ja su debiutine daina pradeda kelią link muzikos aukštumų

Artūras Janauskas
LNK ir asmeninio albumo nuotr. / Artūras Janauskas
Muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ dalyvavęs ir ten sulaukęs komplimentų ne tik dėl puikios išvaizdos, bet ir sodraus savito balso, Arturas Ja (Artūras Janauskas) birželio 17 dieną pristato savo pirmąjį kūrinį „Still Care About You“ (aut. „Tu vis dar man rūpi“).

Praėjusieji metai buvo sudėtingi visiems, ypatingai meno atstovams, bet Arturas Ja tikisi, kad viskas pamažu atsistos į savo vietas ir vasarą galėsime džiaugtis puikiu oru ir gera muzika. Debiutinį kūrinį pristatantis atlikėjas pasakoja: „Norėjosi sukurti kažką labai šviesaus ir energingo, nes dainos istorija susideda iš daugelio asmeninių istorijų, dovanojusių ne tik gyvenimo pamokas, bet ir gerus prisiminimus.“

Daugeliui žiūrovų toks trumpų distancijų bėgime su kliūtimis laurus skynusio sportininko pasirodymas muzikinėje scenoje buvo labai netikėtas, bet tik ne tiems, kurie artimiau pažįsta Artūrą.

Atlikėjo muzikinis kelias prasidėjo dar darželyje. Ne kartą dalyvavęs „Dainų dainelės“ konkursuose, vėliau pasirinko mokytis klarneto specialybę muzikos mokykloje. Visgi paauglystėje sportiškas ir aktyvus vaikinas nusprendė pasirinkti sportininko kelią, kuris buvo sėkmingas – Artūras sunkiu ir ryžtingu darbu net devynis kartus iškovojo Lietuvos čempiono titulą.

Pergalių skonis saldus, bet Artūro laisvalaikio pomėgis dainuoti niekur nedingo. Paskatintas ilgametės savo vokalo mokytojos Simonos Jakubėnaitės, gerai žinomos ir vertinamos muzikos pasaulyje vokalo mokytojos, Artūras ryžosi siekti daugiau ir save išmėginti profesionalioje scenoje.

„Kartais išgirstu žmones besistebint, kad netikėtai sugalvojau pereiti į muziką, tai aš juokiuosi, kad muzika visada buvo šalia, tik sportas grojo garsiau. Ambicijų man netrūksta, tad bandysiu siekti profesionalumo ir muzikiniame kelyje“, – paaiškina atlikėjas.

Nors Arturas Ja Youtube kanale jau puikuojasi kelios pasaulinių hitų akustinės versijos, visgi pirmojo kūrinio leidybai atlikėjas ruošėsi itin atsakingai: „Disciplina reikalinga ruošiantis ne tik sporto varžyboms, bet ir kokybiškam muzikiniam pasirodymui bei balso lavinimui. Tad ruošiausi intensyviai, vokalo pamokas lankiau pavyzdingai“, – šypsosi Artūras Janauskas.

Šiandien jis pristato savo pirmąją kūrinį „Still Care About You“, kurį galima rasti Arturas Ja „Spotify“ platformoje ir „YouTube“ kanale bei ragina džiaugtis vasariška nuotaika.

VIDEO: Arturas Ja - Still Care About You

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:02
46:06
01:10

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Interviu 15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką