Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 26, 12:15

Stano išrašytas iš ligoninės: sako, kad dėl jo traumos kaltas Deivydas Zvonkus

„Viskas, baigėsi mano nuotykiai ligoninėje. Šiandien išrašė ir paleido namo“, – džiūgauja Stanislavas Stavickis-Stano. Tik išėjęs pro ligonines duris, atlikėjas nuskubėjo į įrašų studiją, kur sudėjo galutinius štrichus savo ir Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės, dar žinomos Atlantos slapyvarždiu, dainoje.
Stanislavas Stavickis-Stano ir Deivydas Zvonkus
Stanislavas Stavickis-Stano ir Deivydas Zvonkus / Asmeninio albumo, R.Adžgausko nuotr.

Žiniasklaidai išplatintame pranešime spaudai Stano pasakoja, kaip pateko į ligoninę.

„Daina turėjo būti paleista jau prieš porą savaičių, bet atsidūriau ligoninėje. Tai kas gi man buvo nutikę? Papasakosiu.

Dirbu su neadekvačiu žmogumi ir labai kenksmingomis darbo sąlygomis. Su žmogumi, kuris normalios kalbos nesupranta, todėl buvau priverstas lankyti bokso treniruotes. Ko gero, jau atspėjote, kad tas žmogus – Deivydas Zvonkus.

Per bokso treniruotę man plyšo plautis. Tai vadinama trauminiu pneumotoraksu. Turiu tam polinkį.

Trauma tikrai nėra rimta. Nuostabūs Santariškių gydytojai mane pagydė ir paleido namo. Reiškiu begalinį dėkingumą visam kolektyvui“, – sako S.Stavickis-Stano.

Atlikėjas priduria, kad net išleistas iš ligoninės kol kas turės tenkintis kiek apribotu gyvenimu.

„Kurį laiką pagrindinis mano sportas bus šaškės. Tad Deivydas Zvonkus su manim dabar kovos prie šaškių stalo ir kaip visada pralaimės“, – šmaikštauja atlikėjas.

Stano, neprarasdamas geros nuotaikos, kviečia klausytis naujausios jo ir Atlantos dainos „Draugai“:

VIDEO: Stano ir Atlanta "Draugai"

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką