Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 28, 11:39

Sunkią užduotį „X faktoriuje“ gavęs R.Guido: „Jei nepavyks – pats kaltas“

Sekmadienio vakarą – ketvirtasis muzikinio projekto „X faktorius“ finalas. Jo metu scenoje skambės disko stiliaus muzika. Vieniems dalyviams tai – nesudėtingai įgyvendinama užduotis, kitiems – tikras išbandymas.
Gvidas
Gvidas / TV3 nuotr.

Ko gero su didžiausiu iššūkiu susidurs reperis R.Guido. Repo, hip-hop muzikos atstovas neslepia – išgirdęs užduotį ir tai, ką reikės dainuoti, jis buvo labai nelaimingas.

Praėjusį sekmadienį Gvidas tiesiog suspindėjo TV3 projekto scenoje. Reperis atliko Eminemo hitą, ir, kaip tikina, tai buvo jo geriausias pasirodymas projekte. Scenoje jis jautėsi puikiai, o tą pastebėjo tiek teisėjai, tiek žiūrovai. Euforijai išblėsus, reperis susidūrė su nauju iššūkiu – ką jam veikti disko šokių aikštelėje?

TV3 nuotr./Gvidas
TV3 nuotr./Gvidas

„Ta disko tema man per galvą eina... Aš nežinau, kas ją sugalvojo. Man labai nepatinka ši idėja. Aš neturiu jokio ryšio su šiuo stiliumi. Manęs „neveža“ tokia muzika, disko aprangos atrodo labai juokingai. Platėjančios kelnės, pūkuoti dalykai ant galvos, visi tie šokių judesiai...“, – emocijų neslėpė dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinys, kurį žiūrovai išvys šį sekmadienį 9.30 val. per TV3.

Sužinojęs tema, Gvidas pagalbos bandė ieškoti internete. Įrašęs paieškos lauke frazę „disco rap“ suprato, kad toks dalykas paprasčiausiai neegzistuoja... Tačiau dalyvavimas „X faktoriuje“ yra kupinas iššūkių, kurie parodo, ko iš tiesų esi vertas scenoje.

TV3 nuotr./Gvidas
TV3 nuotr./Gvidas

„Neturiu kur dėtis – tokia tema duota. Ateidamas čia turėjau tikėtis visko. Aš turiu tai padaryti. O jei nepavyks – pats kaltas“, – sakė šou dalyvis, visą savaitę aktyviai repetuojantis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką