Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 rugpjūčio 8d. 21:43

Gerbėjai Trakų pilyje Jazzu paskandino gėlėse: „Nebūčiau aš Ala Pugačiova“

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Trakų pilies kieme akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Justės Arlauskaitės-Jazzu koncerto Trakų pilies kieme akimirka
Nors ketvirtadienio dieną Lietuvą skandino lietus, vakarop išlindusi saulė puikiai derėjo su koncertą surengusios Justės Arlauskaitės-Jazzu šiluma. Šį kartą – Trakų pilies kieme, bet su lygiai tokia pačia meile muzikai ir klausytojams.

Justė Arlauskaitė-Jazzu po sėkmingo pirmojo solinio turo penkiose didžiausiose Lietuvos arenose pakvietė į tris vasaros koncertus, vykusius labiau kamerinėje aplinkoje: liepą ji pasirodė Palangoje ir Valdovų rūmuose, o rugpjūčio 8 dieną atvyko į Trakus.

Kaip visuomet – drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri bei pažeidžiama – Jazzu yra atvira savo žiūrovams. Šį kartą ji pakvietė visus įžengti į jos gyvenimą bei pažinti jos naują kūrybą iš arčiau.

„Neapsakomai bijau, todėl man reikia jūsų palaikymo. Šiandien atliksiu labai skirtingas dainas, tik, velnias, lietau, eik šalin, visą dieną to meldžiu“, – tik užlipusi į sceną sveikinosi Jazzu.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jazzu koncerto akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jazzu koncerto akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jazzu koncerto akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jazzu koncerto akimirka

Šis koncertas Trakuose – neapsakomai jaukus, o jo metu atlikėja padovanojo visiems puikiai pažįstamus kūrinius, kuriuos ji kūrė nuo 17 metų su skirtingais atlikėjais ir skirtinguose projektuose, ir naujausias dainas, kurias publika jau spėjo pamilti.

Koncerto akimirkos – galerijoje:

Kartu scenoje su Jazzu kūrinius atliko pianistas Kęstutis Pavalkis, violončelininkas Justas Kulikauskas. Po dviejų atlikėjos dainų pasirodė Justės pritariamieji vokalistai, grupė „Original Copy“. Anot atlikėjos, be jų ji scenoje jaustųsi tarsi nesava.

Po trijų lyriškų dainų Jazzu atliko radijo stočių topus užkariavusį kūrinį „Dumblas“. Kartu ji pakvietė garsiai dainuoti ir susirinkusią publiką. Trakų pilies kieme klausytojai pritarė žaviajai dainininkei bei dovanojo jai aplodismentus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jazzu koncerto akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Jazzu koncerto akimirka

Atlikdama savo vieną žymiausių kūrinių „Ką tu su manimi darai?“, atlikėja jautrią dainą palydėjo stipriu pareiškimu. Niekada nebijojusi drąsiai kalbėti, taip pat atvirai Justė mylėjo. Kaip pati yra sakiusi, net ir tada, kai nedrąsu įsileisti naujus jausmus, šioje vietoje negalima apsistatyti jokiomis sienomis.

„Nebijokite atiduoti savęs. Mano siekis gyvenime būti laimingai, atsisukite vienas į kitą, kartais labai reikia apsižvalgyti aplinkui“, – palinkėjo Justė.

Gražius žodžius ir nepaprastą jos talentą lydėjo gausios ovacijos, o meilę atlikėjai melomanai išreiškė ir gėlėmis – po kiekvienos dainos Jazzu jose tiesiog skendo.

„Nebūčiau aš Ala Pugačiova, ne, ne“, – pasimetusi dėl tokio dėmesio ir gėlių gausos juokėsi Jazzu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką