Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 4d. 12:34

Ukmergėje – vienintelis grupės „Requiem“ ir T.Krivicko-Psicho koncertas

T.Krivickas-Psichas
Organizatorių nuotr. / T.Krivickas-Psichas
„Aš nupirksiu tau namą – didelį, gražų… Su balkonu ir langu, ir netgi garažu“, – puikiai visiems žinomos grupės „Requiem“ daina, kurią iš visų plaučių traukia tiek suaugę, tiek paaugliai. Būtent daug tokių gerai pažįstamų kūrinių ir naujos kūrybos rokenrolo fanai galės išgirsti jau rugpjūčio 13 dieną Ukmergėje.

Vasarą Ukmergė yra neatsiejama nuo ilgametes tradicijas puoselėjančio rokenrolo festivalio „Rockmergė“, tad ir šią vasarą muzikos gerbėjai bus kviečiami atvykti pasiklausyti geros muzikos.

„Kadangi pastaruoju metu gyvename įtemptomis sąlygomis, šiemet rokenrolo gerbėjus norime pakviesti į šiek tiek pasikeitusį festivalį-koncertą „Rockmergė 2021“. Ta proga legendinė grupė „Requiem“ surengs vienintelį koncertą šiais metais ne kur kitur, o rokenrolo širdyje – Ukmergėje. Norime padaryti didelę dovaną mūsų mylimam miestui“, – džiaugėsi „Rockmergės“ festivalio siela Kasparas Ramonas.

Daugelis roko gerbėjų prisimena patį pirmąjį tokio tipo festivalį Lietuvoje ir Baltijos šalyse – jis buvo surengtas dar 1995-aisiais. Ne paslaptis, kad grupės „Requiem“ lyderio Tomo Krivicko-Psicho venomis nuo gimimo teka rokenrolas, tad grupė žada koncerto metu pristatyti ir ne vieną naują dainą.

„Šiuo metu kaip tik įrašinėjame su grupe naujus albumus Amsterdame, tad rugpjūčio 13 dieną Ukmergėje tikrai išgirsite ir naujos „Requiem“ kūrybos. Esu tikras – bus daug staigmenų, daug rokenrolo ir geros nuotaikos ant scenos“, – šyptelėjo T.Krivickas-Psichas.

Rokeris taip pat pabrėžė, kad nors rokenrolą kartais bando užgožti populiarioji šiuolaikinė muzika, jis – niekada nemirs.

Organizatorių nuotr./T. Krivickas-Psichas
Organizatorių nuotr./T. Krivickas-Psichas

„Rokenrolas tampa klasika – smagu, kad jo klausosi tiek suaugę, tiek paaugliai. Esu tikras, kad jis virsta klasika – jo klausė, klauso ir klausys. Labai tikiuosi, kad visi, kurie myli rokenrolą, atvyks gerai praleisti laiką“, – pridūrė atlikėjas.

Tiesa, „Rockmergės“ festivalio siela K.Ramonas sakė, kad sudėtinga koronaviruso situacija ir nuolat besikeičiantys įstatymai juos, kaip renginių organizatorius, nemenkai išvargino. „Būna, atrodo, rankos nusvyra… Susimąstai – kodėl tu tai darai? Pradedi kelti retorinius klausimus, ar vis dar reikia tai daryti..? Bet atrandi jėgų stengtis dėl to, ką pats be proto myli. Atvykus į „Rockmergę“ pamatai tų žmonių, dėl kurių dirbai visus metus, akis ir supranti – buvo verta. Gera susiburti ir pabūti kartu su tais, kuriems rokenrolas – tarsi namai.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką