Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 29d. 10:30

Urtė Šilagalytė pristato naują dainą ir klipą: „Publika turės apie ką padiskutuoti“

Urtė Šilagalytė
Asmeninio albumo nuotr. / Urtė Šilagalytė

Naują dramatišką dainą „Meilę žadėtum“ ir netradicinį jai skirtą vaizdo klipą pristatanti dainininkė Urtė Šilagalytė su šypsena sako, jog šiųmetis šiltas ruduo jai... nepalankus.

„Juodai baltos spalvos, skausmingi išgyvenimai, dramatiška atmosfera... O už lango – šiltutėlis ruduo ir jokio lietaus!“, – kalbėdama apie ką tik „iškeptą“ kūrinį juokdamasi sakė U.Šilagalytė.

Dainininkė neslepia, jog tiek daina, tiek vaizdo klipas galėjo pasirodyti ir keliomis savaitėmis anksčiau, tačiau neskubėta jų baigti dėl iš debesų nuolat išlendančios saulutės.

„Laukiau lietaus. Bet... daugiau nebegaliu“, – sakė U.Šilagalytė, neabejojanti, jog daina būtų artimesnė daugeliui jei ne tik prisiminimai, bet ir oras sukurtų kiek dramatišką atmosferą.

Ji visuomet buvo šalininkė visomis spalvomis pulsuojančios ekranus pasiekiančios vaizdo medžiagos, tačiau šį sykį rudeninę nostalgiją nutarė perteikti juodai baltu vaizdu. Jausmų pliūpsnį pagilina ir Mindaugo Lapinsko parašytas tekstas bei muzika.

Vaizdo klipą dainai „Meilę žadėtum“ nufilmavo grupės „Alive way“ vokalistas Justas Stanislovaitis.

„Filmavimo stilius buvo neįprastas, nes viską turėjome padaryti vienu ypu – montažo buvo itin mažai. Manau, publika turės apie ką padiskutuoti“, – neabejoja U.Šilagalytė.

Žiūrime ir vertiname komentaruose!

VIDEO: Urte Meile Zadetum

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką