Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valentino dienai romantiškai suskambusi grupė „Bavarija“: Juozo Liesio žmonos paieškos ir iš kojų verčiantys juokeliai

„Bavarijos“ koncerto akimirkos
T.Pikturnos nuotr. / „Bavarijos“ koncerto akimirkos
Šaltinis: 15min
10
A A

Apie dešimtmetį negirdėta grupė „Bavarija“ vėl suskambo visu garsu. Valentino dienos ir grupės 20-mečio įkūrimo proga Klaipėdos „Švyturio“ arenoje trijulė šventiniam renginiui atgimė naujai – čia surengtas gyvo garso koncertas „Meilės angelai grįžta!“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Apkabinti mylimą, pamatyti nuostabos šypsnį pirmosios meilės veide, nukelti stogą su geriausiais draugais ir prisiminti pačias gražiausias savo gyvenimo akimirkas. Prisiminti viską, kas buvo taip svarbu ir taip ypatinga. Visu kūnu ir mintimis vėl išgyventi bekraštį polėkį, beribį džiaugsmą, klausantis tos muzikos. Tu ją iki šiol atsimeni, ją nešiojiesi savyje, šypsaisi vėl ją išgirdęs“, – skambėjo renginio pristatyme.

Į renginį susirinko publika, išsiilgusi gerai pažįstamų, tačiau į užmarštį jau spėjusių nugrimzti dainų. Kaip ir dera Valentino dienai, renginį pradėjo meilės žodžių kupina daina „Duok man“.

„Dešimt metų mes kažkuo užsiiminėjome – žmonom, vaikais... O šiandien ašaros, graudulys akyse“, – po pirmos dainos neslėpė Juozas Liesis, mostelėjęs į tą pačią, gerai pažįstamą trijulę, sekmadienį lydimą gausaus būrio gyvo garso muzikantų.

„Patikslinu, aš žmonom, tu vaikais užsiiminėjai“, – pasigirdo Deivydo Zvonkaus komentaras. Vyrai prisiminė ir linksmus pasvaičiojimus, kaip ketino pavadinti vaikus. J.Liesis priminė, jog D.Zvonkus juokėsi, kad turėdamas dvynukus juos pavadintų Aspirinu ir Penicilinu. D.Zvonkus neatsiliko priminęs, jog J.Liesis trynukus turėjo pavadinti Kraujas Liesis, Prakaitas Liesis ir Alus Liesis.

VIDEO: Publikos šėlionės „Bavarijos“ koncerte

„Kiek žmonų spėjai apturėti?, – suskambus dar vienai dainai tęsė pokalbį su D.Zvonkumi J.Liesis.

„Mažas skaičius, greit pasimeti“ – toliau juokavo D.Zvonkus, pirmos koncerto dalies pabaigoje sulaukęs mestelėtos savo žmonos Katažinos gėlių puokštės.

Su pirmąja žmona Egle Skrolyte išsiskyręs J.Liesis neslėpė – trūksta jam žmonos ir labai jos reikia.

„Jūs vedusi? Sėkmingai išsiskirsite?“ – nesikuklino paklausti vienos muzikančių.

D.Zvonkus suskubo bičiulį pataisyti, jog veda tik karvės, o moterys išteka.

Šmaikščių juokelių kupini vyrukai į „Švyturio“ areną susirinkusiems klausytojams dovanojo senas, geras dainas. Didžiuliame ekrane buvo galima išvysti senąsias trijulės koncertų nuotraukas, kuriose vyrukai nerūpestingai šėlo neįpareigojančios jaunystės ritmu. Tarp nuotraukų įsipynė ir vyrukų nuotraukos iš vaikystės.

Šmaikščių juokelių kupini vyrukai į „Švyturio“ areną susirinkusiems klausytojams dovanojo senas, geras dainas.

Valentino dienos proga projekcijoje skleidėsi gėlių žiedai ir romantiški vaizdai. Dainą kartu su žmona Violeta atliko Vilius Tarasovas, primindamas, kad daina „Tu mano, aš tavo“ buvo parašyta ją planuojant įrašyti su Laima Vaikule.

„Šiandien yra proga verkti, šypsotis, džiaugtis, pasakyt žmogui, kuris šalia tavęs nuoširdų ačiū, ne už tai, kad atnešė kavos, bandelę, parnešė atlyginimą, ne už tai, kad jūsų vaikui nuplovė užpakaliuką, o už tai, kad jis yra, kad yra ką mylėti“, – kalbėjo J.Liesis.

Į „Švyturio“ areną, kuri koncertuose talpina apie 5 tūkstančius žiūrovų, susirinko apie tūkstantis klausytojų, renginys surengtas pamažintoje erdvėje.

Paklausyti „Bavarijos“ koncerto atėjęs renginių organizatorius Remigijus Žiogas teigė, jog jį atginė tiesiog nostalgija senai gerai muzikai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką