Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 06, 16:48

„X faktoriaus“ nugalėtojų „Mando“ dainos skambės Šv. Kotrynos bažnyčioje

Muzikinio projekto „X faktorius“ nugalėtojai „Mando“ kviečia į jaukios muzikos koncertą. Dueto nariai nekantrauja susitikti su gerbėjais ir džiuginti savo muzika. Renginio metu skambės ne tik projekte girdėtos dainos, bet ir grupės nario iš Prancūzijos Antoine Wend kūryba.
„Mando“
„Mando“ / Domo Rimeikos nuotr.

„Mando“ koncertas įvyks jau gegužės 10 d., antradienį, Vilniuje. Ypatinga vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia – sukurs dar magiškesnę vakaro aurą, rašoma pranešime spaudai.

Dueto narys Mindaugas Pundzius neslepia, kad prieš koncertus visada būna didesnis ar mažesnis nerimas. Pradėjus groti, visas jaudulys dingsta ir lieka tik mėgavimasis muzika.

„Prieš koncertą Kaune abu jautėme didelį nerimą. Nežinojome, ko galime tikėtis, kadangi tai buvo mūsų pirmasis koncertas. Pamačius žmonių palaikymą, pasidarė labai jauku ir gera. Nekantrauju su Vilniaus publika pasidalinti dainomis, kurios jau skambėjo „X faktoriuje“. Taip pat, labai džiaugiuosi, kad koncerte skambės ir dar niekur negirdėtų Antoine dainų“, – kalbėjo pianistas.

Dueto narys, prancūzas Antoine Wend labai vertina galimybę koncertuoti ypatingoje vietoje. Jis yra ne tik atlikėjas, bet ir architektas, todėl jam garbė dainuoti įspūdingo grožio bažnyčioje.

„Publikai esu paruošęs keletą staigmenų – koncerte taip pat skambės dainos iš mano būsimo mini albumo. Aš jį rašiau beveik dvejus metus! Tikiuosi, kūriniai patiks klausytojams ir jie įvertins mano kūrybą. Atliekant kūrinius man gros Mindaugas, o pritars dar viena „X faktoriaus“ dalyvė Salomėja Vaisiūnaitė. Neabejoju, kad kartu mes sukursime magišką vakarą“, – džiaugiasi A.Wend, apsisprendęs siekti karjeros muzikos srityje ir gyvenimą kuriantis tarp Paryžiaus ir Vilniaus.

Praėję koncertai kituose miestuose A.Wend buvo nuostabi patirtis. Atlikėjas turėjo unikalią galimybę susitikti su žmonėmis, pasikalbėti ir užmegzti ryšį. Koncertuose jis stengiasi atiduoti visą save – klausytojai tą jaučia ir grąžina atgal su kaupu.

„Juokavau, kad tai tampa tarsi priklausomybe. Neslepiu fakto, kad labai jaudinuosi prieš pasirodymus, o ypač prieš patį pirmąjį Kaune. Tačiau tai labai skiriasi nuo to jaudulio, kuris lydėdavo dalyvaujant „X faktoriuje“. Šis projektas man buvo geriausia mokykla, kokią tik galėjau įsivaizduoti. Koncertus, kuriuose galiu vis labiau pažinti savo klausytojus ir dalintis emocijomis, vertinu kaip didžiausią dovaną. Aš labai myliu dainavimą, todėl prieš kiekvieną pasirodymą jaučiuosi tarsi vaikas prieš Kalėdas“, – juokėsi prancūzas, labai laukiantis netrukus Vilniuje įvyksiančio koncerto.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką