Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 17d. 11:16

„X faktoriuje“ – save mylėti išmokusi 17-metė: „Tikėjimas ir pozityvumas padeda“

Lukrecija Vasiliauskaitė
V.Černiausko nuotr. / Lukrecija Vasiliauskaitė
Žiūrovų laukia dar viena muzikinio šou „X faktorius“ laida. Jau du sekmadienius iš eilės pasirodė daugybė puikių atlikėjų, o kam sublizgėti pavyks šįkart? Pasistengti tikrai yra dėl ko... Pagrindinis šou prizas – ne tik žiūrovų meilė, bet ir 15 tūkst. eurų.

Dalyvių pasirodymus vertina keturių profesionalų komanda: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Marijus Mikutavičius. Projekto teisėjai sprendžia, ar dalyvis yra vertas keliauti į kitą etapą, o gal jam geriau sugrįžti kitais metais, rašoma pranešime spaudai.

Viena ryškiausių sekmadienį 19:30 val. per TV3 televiziją pasirodysiančios trečiosios laidos dalyvių – Lukrecija Vasiliauskaitė, paprašiusi teisėjų ją vadinti tiesiog Luka. Įspūdingos išvaizdos vilnietė dar mokosi mokykloje, o dainuoja penkerius metus.

Įspūdingas Lukrecijos prisistatymas:

„Visą laiką atrodau rami ir drovi. Mane pamatę gatvėje, žmonės abstulbsta dėl mano ūgio, išvaizdos. Taip pat ir dėl mano amžiaus. Niekas nepatiki, kad man tiek metų“, – šypsosis laidoje 17-metė, kurios ūgis – 181 cm.

V.Černiausko nuotr. /Lukrecija Vasiliauskaitė
V.Černiausko nuotr. /Lukrecija Vasiliauskaitė
V.Černiausko nuotr. /Lukrecija Vasiliauskaitė
V.Černiausko nuotr. /Lukrecija Vasiliauskaitė

Lukrecija pasakos, kad kai buvo dar visai maža, ir ėmėsi dainuoti, turėjo daugybę kompleksų. Tačiau dabar – viskas praeityje. „Niekada nebuvau „diva“, turėjau trumpus plaukus... Dabar užaugau – jaučiuosi stipri, o mano charizma – tikrai stulbinanti“, – pasitikėjimo savimi neslėps mergina.

V.Černiausko nuotr. /Marijus Mikutavičius, grupės BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, hitų atlikėjas Saulius Prūsaitis ir populiariausia šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu
V.Černiausko nuotr. /Marijus Mikutavičius, grupės BIX lyderis, TV laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, hitų atlikėjas Saulius Prūsaitis ir populiariausia šalies atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu

„X faktoriaus“ dalyvė teigs, kad meilę sau pajausti jai padėjo tikėjimas ir savitaiga. Mergina kartojo visatai, kokia ji yra šauni ir viskas pradėjo pildytis. Lukrecija sakė, kad yra „sveika, turtinga ir pasitikinti savimi“. Po tokių kalbų mergina sulaukė pelningo pasiūlymo filmuotis gerai apmokamoje reklamoje. Taip pat Lukrecijai pavyko neužsikrėsti koronavirusu, nors jos visa šeima sirgo... „Tikėjimas ir pozityvus galvojimas visą laiką padeda. Siūlau tą visiems pabandyti“, – įsitikinusi šou dalyvė.

O kaip žaviąją Lukreciją įvertins teisėjai, šį sezoną matę jau ne vieną puikų pasirodymą?

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką