Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 2d. 09:30

15 trumpiausių Holivudo santuokų

Krisas Humpriesas ir Kim Kardashian
„Scanpix“ nuotr. / Krisas Humpriesas ir Kim Kardashian

Laiminga santuoka Holivude yra gana retas reiškinys, o štai apie skyrybas galima išgirsti kone kiekvieną dieną. JAV žurnalas „People“ sudarė trumpiausiai trukusių Holivudo santuokų sąrašą.

15. Jennifer Lopez ir Crisas Juddas – 8 mėnesiai

„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lopez su Crisu Juddu
Jennifer Lopez su Crisu Juddu

Jiedu susipažino Ispanijoje filmuojant dainininkės dainos „Love Don't Cost a Thing“ vaizdo klipą, o jau 2001-ųjų rugsėjo pabaigoje visa žiniasklaida mirgėte mirgėjo pranešimais apie populiariosios J.Lopez vedybas su šokėju C.Juddu.

Nuotaka vilkėjo ištaigingą Valentino suknelę, specialiai vestuvėms buvo atplukdyta 10 000 rožių. Tačiau prašmatnios vedybos neatnešė šeimyninės laimės – 2002-ųjų birželį pora paskelbė apie skyrybas.

14. Shannen Doherty ir Ashley Hamiltonas – 5 mėnesiai

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Shannen Doherty
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Shannen Doherty

Vos po dvi savaites trukusios draugystė 1993-iaisiais S.Doherty ir A.Hamiltonas nustebino draugus ir artimuosius – pora susituokė greitoje ceremonijoje aktorės namuose. Po penkių mėnesių serialo „Beverli Hilsas 90210“ žvaigždė nusprendė, kad nori nutraukti savo santuoką su tuomet 19-mečiu A.Hamiltonu.

13. Sophia Bush ir Chadas Michaelas Murray – 5 mėnesiai

Jiedu susipažino 2003-iaisiais televizijos serialo „One Tree Hill“ filmavimo aikštelėje. Po dvejų metų jie vienas kitam ištarė „Sutinku“ romantiškoje ceremonijoje prie vandenyno Kalifornijoje. Tačiau po penkių mėnesių S.Bush panoro nutraukti santuoką dėl vyro neištikimybės.

„Scanpix“ nuotr./Sophia Bush ir Chadas Michaelas Murray
„Scanpix“ nuotr./Sophia Bush ir Chadas Michaelas Murray

„Sophia ištekėjo tikėdama santuokos šventumu, tačiau Chadui paprasčiausiai viskas atrodė kitaip“, – sakė porai artimas šaltinis. Po kurio laiko S.Bush atrado laimę su kitu „One Tree Hill“ aktoriumi Austinu Nicholsu, o C.M.Murray pradėjo susitikinėti su tame pačiame seriale epizodinį vaidmenį atlikusia Kenzie Dalton. Panašu, kad po nesėkmingos santuokos dar kartą žengti prie altoriaus neskuba nė vienas.

12. Renee Zellweger ir Kenny Chesny – 4 mėnesiai

Scanpix nuotr./Renee Zellweger
Scanpix nuotr./Renee Zellweger

„Oskaru“ apdovanota aktorė su kantri muzikos dainininku susituokė Mergelių salose 2005-ųjų gegužę, tačiau jau rugsėjį R.Zellweger padavė skyrybų prašymą. Skyrybų priežastimi dokumentuose buvo įvardyta apgavystė. Vėliau R.Zellweger savo santuoką apibūdino kaip „labai nemalonią patirtį“.

11. Bradley Cooperis ir Jennifer Esposito – 4 mėnesiai

Po metų draugystės aktoriai B.Cooperis ir J.Esposito slapta susituokė privačioje ceremonijoje 2006-ųjų gruodį. Po keturių mėnesių J.Esposito pareiškė norą išsiskirti su vėliau seksualiausio pasaulio vyro titulą pelniusiu aktoriumi. Po skyrybų J.Esposito sakė: „Viskas yra kaip turi būti. Reikia judėti į priekį.“

zmones24.lt/Foto naujienai: Jaunystėje Nicolaso Cage’as buvo įklimpęs į narkotikų liūną
zmones24.lt/Nicolas Cage’as

10. Lisa Marie Preslie ir Nicolas Cage'as – 3 mėnesiai

N.Cage'as visada buvo ištikimas muzikos legendos Elvio Preslie gerbėjas, tačiau vien žavėtis jo muzika aktoriui neužteko – jis vedė paties E.Preslie vienturtę dukrą Lisą Marie. 2002-aisiais jiedu susituokė greitoje ceremonijoje Havajuose, tačiau vos po trijų mėnesių, kaip tik per E.Preslie mirties 25-ąsias metines, pora paskelbė apie skyrybas. Vėliau L.M.Preslie sakė: „Man gaila dėl to, bet mums tikrai nereikėjo tuoktis.“

„Scanpix“ nuotr./Krisas Humphriesas ir Kim Kardashian
Krisas Humphriesas ir Kim Kardashian

9. Kim Kardashian ir Krisas Humpriesas – 2 mėnesiai

Pernai įvykusios realybės šou žvaigždės K.Kardashian ir krepšininko K.Humprieso vestuvės bei skyrybos sulaukė itin daug žiniasklaidos dėmesio. Buvo kalbama apie kiekvieną jųdviejų gyvenimo smulkmeną, vestuvės buvo itin ištaigingos ir žinia apie skyrybas – netikėta. Santuokoje pora išgyveno vos 72 dienas...

8. Pamela Anderson ir Rickas Salomonas – 2 mėnesiai

„Scanpix“ nuotr./Pamela Anderson ir Rickas Salomonas
Pamela Anderson ir Rickas Salomonas

Seksualioji P.Anderson 2008-ųjų lapkritį labai išradingai išnaudojo savo 90 minučių pertrauką per magijos šou, kuriame tada asistavo. Ji ir R.Salomonas skubiai susituokė Las Vegase, tačiau po dviejų mėnesių abu nutarė skirtis, kiekvienas savo skyrybų pareiškime vienas kitą kaltindami neištikimybe.

7. Nicky Hilton ir Toddas Meisteris – 2 mėnesiai

Vakarėlių liūtės Paris Hilton sesers N.Hilton ir verslininko vestuvės 2004-ųjų rugpjūtį buvo greitos ir netikėtos – tik paskutinę minutę kvietimo į jas sulaukė pati Paris bei geriausia nuotakos draugė Nicole Ritchie. Porelė susituokė koplyčioje Las Vegase. N.Hilton ir T.Meisteris iki vestuvių susitikinėjo vos 3 mėnesius, o pagrindine skyrybų priežastinimi buvo įvardytas per didelis atstumas – Nicky gyveno Los Andžele, o Toddas – Niujorke.

zmones24.lt/Foto naujienai: Drew Blyth Barrymore - laimės kūdikis
zmones24.lt/Drew Barrymore

6. Drew Barrymore ir Jeremy Thomasas – 29 dienos

Baro Los Andžele savininkas J.Thomasas Drew pasipiršo 1994-aisiais, po šešias savaites trukusios draugystės. 19-metė aktorė iš karto sutiko ir vestuvių ceremonija įvyko po... trijų valandų. Po 29 dienų teismą pasiekė D.Barrymore prašymas juos išskirti, pagrįstas tuo, kad jų charakteriai nesuderinami...

5. Sinead O'Connor ir Barry Herridge'as – 18 dienų

Problemos prasidėjo vos kelios valandos po gruodžio 8 d. (2011 m.) įvykusių vestuvių. Prieš tai S.O'Connor ir B.Herridge'as susitikinėjo 3 mėnesius. Paskelbusi apie skyrybas dainininkė sakė, kad B.Herridge'as buvo per geras, kad ją vedė.

4. Eddie Murphy ir Tracey Edmonds – 2 savaitės

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Tracey Edmonds ir Eddie Murphy
Tracey Edmonds ir Eddie Murphy

Vestuvės rojuje greitai virto pragaru – pirmąją 2008-ųjų dieną susituokę romantiškoje saloje komikas E.Murphy ir T.Edmonds kartu ištvėrė vos dvi savaites. Vestuvių svečiai sakė, kad jiedu nuolatos pykosi net ir leisdami medaus mėnesį toje pačioje saloje, kur susituokė. Porelei pasisekė – santuoka nebuvo civilinė, taigi grįžus į Jungtines Amerikos Valstijas jiems nebereikėjo nei jos užregistruoti, nei anuliuoti – jie tiesiog pasuko skirtingais keliais.

3. Mario Lopezas ir Ali Landry – 2 savaitės

Ši pora kartu buvo net šešerius metus, tačiau susituokę 2004-aisiais Meksike vyru ir žmona teišbuvo dvi savaites... Vėliau po skyrybų M.Lopezas sakė, kad jis tiesiog nebuvo pasiruošęs sėsliam šeimyniniam gyvenimui. Skyrybų prašymą padavė A.Landry, jame atskleisdama, kad jųdviejų charakteriai buvo nesuderinami ir M.Lopezas buvo jai neištikimas dar tada, kai jiedu buvo susižadėję.

„Scanpix“ nuotr./Carmen Electra pozuoja fotografams.
„Scanpix“ nuotr./Carmen Electra

2. Carmen Electra ir Dennisas Rodmanas – 9 dienos

„Mano patarimas visiems – nesituokite Las Vegasė“, – po nesėkmingų vedybų su krepšininku D.Rodmanu sakė buvusi „gelbėtoja“ C.Electra. Vakarėliuose nuolat siautusi pora meilės priesaiką vienas kitam pasakė 1998-ųjų lapkričio 14-osios paryčiais. Supratęs savo klaidą krepšininkas po devynių dienų panoro anuliuoti santuoką.

1. Britney Spears ir Jasonas Alexanderis – 55 valandos

„Scanpix“ nuotr./Britney Spears
Britney Spears

Dar vienos nesėkmingos Las Vegaso jungtuvės. Nuotaka vilkėjo džinsais ir bambą apnuoginančia palaidine, buvo užsidėjusi beisbolo kepuraitę, jaunikis taip pat nesivargino puoštis (vestuvių nuotrauką galite pamatyti čia). Nežinia kas paskatino popprincesę žengti prie altoriaus su vaikystės draugu J.Alexanderiu, tačiau po 55 valandų tuomet 22-ejų dainininkė nusprendė ištaisyti savo klaidą. Vestuvės greičiausiai įvyko per audringą vakarėlį, mat vėliau B.Spears sakė tada net nesupratusi, kad tuokiasi...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką