Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 3d. 12:00

20 metų nesikalbėję sutuoktiniai iš Japonijos pagaliau prabilo: ką jie pasakė vienas kitam?

Slapta kamera nufilmavo pirmą sutuoktinių iš Japonijos pokalbį per 20 metų
Stop kadras / Slapta kamera nufilmavo pirmą sutuoktinių iš Japonijos pokalbį per 20 metų

Japonų tauta garsėja savo santūrumu, tačiau viena sutuoktinių pora Outou ir Yumi Katayamos pranoko visus, nemėgstančius daugžodžiauti – gyvendami po vienu stogu jiedu visiškai nesišnekėjo daugiau kaip 20 metų!

Pirmą sutuoktinių pokalbį per 20 metų suorganizavo trys suaugę poros vaikai.

18-metis Yoshiki, kartu su 21-erių ir 25-erių metų seserimis, kreipėsi į vienos Japonijos televizijos „Hokkaido TV“ laidą su prašymu padėti jo tėvams pasikalbėti, mat jis niekada nėra girdėjęs savo tėvų besikalbančių tarpusavyje.

Televizijos laida padėjo suorganizuoti sutuoktinių pokalbį parke ant suoliuko ir jį nufilmavo slapta kamera, o pasislėpę už medžio jo klausėsi poros vaikai ir laidos vedėjas.

„Kažkaip praėjo nemažai laiko nuo pastarojo karto, kai mudu kalbėjomės“, – pokalbį nedrąsiai pradėjo Outou, kreipdamasis į savo žmoną, o šie jo žodžiai prajuokino televizijos žiūrovus. „Žinau“, – taip pat santūriai jam atsakė Yumi.

„Tu taip rūpinaisi dėl vaikų... Yumi, iki pat šiolei tu iškentėjai tiek daug vargo. Noriu, kad žinotum, jog aš esu dėkingas už viską“, – žmonai sakė Outou, kai tuo tarpu pokalbio klausęsi jų vaikai graudinosi. „Aš taip pat esu labai dėkinga“, – vyrui atsakė žmona.

„Aš taip pat norėčiau dar pasikalbėti po šito. Tikiuosi, kad mudu galėsime kartu pasistengti nuo dabar“, – trumpą, bet nuoširdų pokalbį užbaigė Outou.

VIDEO: Man finally talks to wife after over twenty years of silence

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką