Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 23d. 10:34

55-erių Ingeborga Dapkūnaitė parodė ūgtelėjusį sūnų, apie kurį gerbėjai nė nežinojo

Ingeborga Dapkūnaitė parodė savo ūgtelėjusį sūnų
Video kadras ir asmeninio albumo nuotr. / Ingeborga Dapkūnaitė parodė savo ūgtelėjusį sūnų

Kino žvaigždė Ingeborga Dapkūnaitė savo asmeninį gyvenimą saugo po devyniais užraktais, tačiau 55-ojo jubiliejaus proga pirmą kartą visuomenei parodė savo jau ūgtelėjusį sūnų Aleksą, apie kurio egzistavimą daugelis nė neįtarė.

Aktorės jubiliejaus proga – sausio 20-ąją Ingeborgai Dapkūnaitei suėjo 55-eri – buvo sukurtas dokumentinis filmas apie ją „Ingeborga Dapkūnaitė. Viskas, ką žinote apie mane, yra netiesa“, kuris parodytas Rusijoje kaip tik per jos gimimo dieną.

Video kadras/Ingeborgos Dapkūnaitės sūnus Aleksas
Video kadras/Ingeborgos Dapkūnaitės sūnus Aleksas

Ir filmo pabaigoje žiūrovai išvydo netikėtą momentą – trumpai buvo parodytas jau ūgtelėjęs Ingeborgos Dapkūnaitės sūnus Aleksas, kurį iki šiol aktorė slėpė nuo viešumos.

Berniukui – ne daugiau nei dveji metai, tačiau nėra žinoma, ar aktorė jį pagimdė pati, ar sūnų jai išnešiojo pakaitinė motina. Vieni gerbėjai svarstė, kad berniukas galbūt yra įvaikintas, tačiau kiti atkreipė dėmesį, jog jis stebėtinai panašus į mamą, tad turėtų būti biologinis aktorės vaikas.

15min primena, kad savo asmeninio gyvenimo neviešinanti Ingeborga Dapkūnaitė 2013-aisiais Jungtinėje Karalystėje slapta ištekėjo už 12 metų jaunesnio advokato ir verslininko Dmitrijaus Jampolskio. Ši santuoka jai – jau trečia, anksčiau Ingeborga Dapkūnaitė buvo ištekėjusi už lietuvių aktoriaus Arūno Sakalausko ir britų režisieriaus Simono Stokeso.

Ilgą laiką manyta, kad vaikų Ingeborga Dapkūnaitė neturi.

Video kadras/Ingeborga Dapkūnaitė parodė savo ūgtelėjusį sūnų
Video kadras/Ingeborga Dapkūnaitė parodė savo ūgtelėjusį sūnų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką