Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 23d. 13:53

56 eurus kainavusi kalėdinė reklama tapo interneto hitu: duoda į kaulus net „John Lewis“ klasikai

Philo Beastallo kalėdinė reklama lyginama su „John Lewis“ reklama, kurioje šiemet nusifilmavo Eltonas Johnas
Video kadrai / Philo Beastallo kalėdinė reklama lyginama su „John Lewis“ reklama, kurioje šiemet nusifilmavo Eltonas Johnas

Pastarosiomis dienomis internete išplito ir milijonų širdis pavergė laisvai samdomo videografo kalėdinė reklama, kurią sukurti kainavo viso labo 50 svarų (56 eurus). Iki ašarų jaudinanti kalėdinė istorija net lyginama su šiųmetine „John Lewis“ reklama, o kai kurių vertinimu, mažai žinomas vaikinas net pranoko reklamos gigantų už 7 mln. svarų (7,9 mln. eurų) sukurtą reklamą su Eltonu Johnu.

O viskas ir prasidėjo nuo „John Lewis“ kalėdinės reklamos – jau tapo tradicija, kad šio prekybos centro šventinė reklama kasmet nukonkuruoja visas kitas kalėdines reklamas.

Šiųmetinę versiją, kurios pagrindiniu herojumi tapo britų muzikos legenda Eltonas Johnas, „John Lewis“ pristatė lapkričio 15 d. Ši reklama feisbuke kol kas yra peržiūrėta 13,4 mln. kartų.

Pranešama, kad šiemet kalėdinė reklama prekybos centrui kainavo 7 mln. svarų sterlingų, ir didžiąją dalį sudarė honoraras Eltonui Johnui – jis gavo 5 mln. svarų (5,6 mln. eurų), o visa kita sudarė reklamos kūrimo išlaidos.

Ir nors paprastai „John Lewis“ kalėdinės reklamos tapdavo hitais, vis tik šiemet žiūrovų ši reklama taip nepapirko. Kai kurie net piktinosi, kad visa esmė čia – ne Kalėdos, o kitais metais pasirodysiančio biografinio filmo „Rocketman“ apie Eltoną Johną reklama. Šio filmo režisierius – Dalios Ibelhauptaitės vyras Dexteris Fletcheris, o „John Lewis“ reklamoje yra ir keli kadrai iš filmo.

Na o praėjus kelioms dienoms po „John Lewis“ reklamos pasirodymo, jos įkvėptas laisvai samdomas videografas Philas Beastallas nusprendė ir savo „Facebook“ puslapyje pasidalyti paties prieš keletą metų kurta kalėdine reklama „Love is a Gift“ (liet. „Meilė yra dovana“). Štai ji:

Mažai kam žinomas videografas nė nenutuokė, kokiu hitu taps jo reklama, kurios biudžetas buvo viso labo 50 svarų (56 eurai). Per šešias dienas įkeltas video šiandien jau yra peržiūrėtas 6 mln. kartų, apie jo reklamą parašė didieji Britanijos portalai, parodė net kelios TV laidos, ir jo gėrį bei meilę skleidžianti reklama tik dar labiau plinta.

Internautai negaili liaupsių Philo reklamai ir džiaugiasi, kad joje ir atskleista tikroji Kalėdų esmė – nereklamuojant jokio daikto ar produkto. Žinoma, netrūksta ir lyginimų su „John Lewis“ reklama, tačiau dažniausiai tie lyginamai – Philo naudai.

O kuri reklama geresnė jūsų manymu? Išreikškite savo nuomonę apklausoje:

Žmonės choru tvirtina, kad „John Lewis“ tiesiog iššvaistė krūvą pinigų, kai paprastas vaikinas įrodė, jog gerą produktą sukurti galima ir su juokingu biudžetu. Taip pat netrūksta raginimų „John Lewis“ prekybos centrui, kad šis pasamdytų Philą Beastallą sukurti kitų metų reklamą – sumokėję jam kokį milijoną svarų turėtų labai nebrangiai apsisukti.

Video kadras/Philo Beastallo kalėdinė reklama „Love is a Gift“
Video kadras/Philo Beastallo kalėdinė reklama „Love is a Gift“
Video kadras/Philo Beastallo kalėdinė reklama „Love is a Gift“
Video kadras/Philo Beastallo kalėdinė reklama „Love is a Gift“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką