Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 08, 17:12

Aktorius Chrisas Prattas prisipažino: jo vaikai ne visada supranta tėčio šlovę

Aktorius Chrisas Prattas gali būti pasaulinė kino žvaigždė, bet savo vaikams jis yra tik tėtis.
Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas
Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas / „Scanpix“/AP nuotr.

Galima manyti, kad vaidinimas kai kuriose didžiausiose visų laikų filmų franšizėse garantuotų šlovę, tačiau Chriso Pratto vaikai – 9-erių metų Jack, 1-erių metų Lyla ir naujagimė Eloise – nėra pernelyg sužavėti, rašoma Du Kine pranešime spaudai.

„Manau, kad kiekvienas vaikas tam tikra prasme savo tėvus mato kaip kažką didingo“, – sako aktorius Chris Pratt, kalbėdamas apie netrukus kinuose pasirodysiantį filmą „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ (angl. „Jurassic World: Dominion“). „Manau, kad jei aš toks esu savo vaikų gyvenime, tai ne dėl filmų, kuriuose vaidinau, tikiuosi. Tai tik todėl, kad esu tėtis, o tai yra mano mėgstamiausias vaidmuo, kurį kada nors vaidinau.“

Chriso Pratto kolegė Bryce Dallas Howard atskleidė, kad ji buvo panašioje situacijoje. Aktorės vaikai – 15-os metų Theodore ir 10-ies metų Beatrice – nelaiko savo mamos „kieta“, nors ji ir sugebėjo pabėgti nuo tiranozauro avėdama aukštakulniais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bryce Dallas Howard, Chrisas Prattas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Bryce Dallas Howard, Chrisas Prattas

„Juros periodo“ franšizės gerbėjams, tikintiems pamatyti Bryce Dallas Howard personažą vėl bėgančią už savo gyvybę su nepraktiška avalyne, aktorė sako: „Jei ateisite į filmą „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ pamatyti mane su aukštakulniais, būsite labai nusivylę, nes taip neatsitiks. Nei karto.“

Bėgimas su aukštakulniais yra sudėtingas įgūdis, kurį, aktorės Bryce Dallas Howard teigimu, kolega Chrisas Prattas yra įvaldęs stebėtinai gerai.

„Jis galėtų tai padaryti“, – sako aktorė. „Mačiau jį bėgiojantį su aukštakulniais, kurių dydis tinka jo pėdai, o tai buvo labai dideli aukštakulniai.“

Universal Pictures nuotr./Kadras iš filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“
Universal Pictures nuotr./Kadras iš filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“

„Duokite man 47 dydžio aukštakulnius ir aš jums tai įrodysiu“, – pridūrė Chrisas Prattas tikrai pasiruošęs tokiam iššūkiui.

Nors Chrisas Prattas neturės galimybės parodyti šio konkretaus talento didžiajame ekrane, aktorius filmavimo aikštelėje išmoko vieną juokingą dalyką, velociraptorių dresavimą sulygindamas su vaikų prisijaukinimu.

„Aš naudoju daug tų pačių technikų“, – juokauja Chrisas Prattas. „Pavyzdžiui, fizinę jėgą ir dominavimą – žinote, ką turiu omenyje – bauginimą.“

Ir nors Bryce Dallas Howard atsisakė aukštakulnių netrukus kinuose pasirodysiančiame filme „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“, tai nereiškia, kad jos triukai tapo lengvesni. Chrisas Prattas atskleidė, kad vienas pavojingiausių kolegės Bryce Dallas Howard triukų galėjo būti daug baisesnis.

„Ji iššoka iš lėktuvo“, – atskleidė Chrisas Prattas. „Ir aš manau, kad ilgą laiką kūrybinė grupė galvojo apie tai, kad galbūt ją tikrai išmes iš tikro lėktuvo.“

Universal Pictures nuotr./Kadras iš filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“
Universal Pictures nuotr./Kadras iš filmo „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“

Laimei, Bryce Dallas Howard nereikėjo šokti iš tikro lėktuvo, nors Chrisas Prattas juokavo, kad „tai būtų taip gerai filmui“.

„Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ bus išleistas 2022 m. birželio 10 d., likus vos vienai dienai iki datos, kai Stevenas Spielbergas 1993 m. birželio 11 d. pradėjo „Juros periodo parko“ odisėją.

Filmo anonsas:

VIDEO: JUROS PERIODO PASAULIS. VIEŠPATAVIMAS | Kinuose nuo birželio 10 d. | Oficialus anonsas [HD] | 2022

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką