Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 2d. 12:58

Aktorius Danielis Radcliffe'as dėl jį kamavusio alkoholizmo kaltina Hario Poterio vaidmenį

Danielis Radcliffe'as
„Scanpix“ nuotr. / Danielis Radcliffe'as

Ne paslaptis, kad aktorius Danielis Radcliffe’as yra turėjęs priklausomybę nuo alkoholio – apie tai jis yra pasakojęs anksčiau. Tačiau dabar kino filmų žvaigždė atskleidė tai, kas, jo nuomone, prie to privedė. Kaip jis sakė „BBC Radio“ laidos „Desert Island Times“ metu, dėl žalingo įpročio Danielis Radcliffe’as apkaltino vaidmenis filmuose apie Harį Poterį.

Laidos vedėjai Lauren Laverne britų aktorius sakė: „Jei išeidavau į miestą ir apsvaigdavau, suvokdavau, kad manimi būdavo domimasi ne dėl to, kad esu paprasčiausiai girtas vyrukas. (Žmonės sakydavo) „O, Haris Poteris geria bare.”

Danielis Radcliffe’as pridūrė, kad tai, jog jis įkūnijo magiškų sugebėjimų turintį berniuką, vienus žmones labai domino, o kiti iš to šaipydavosi ir tyčiodavosi. „Žmonės tai iš prigimties juokinga“, – pridūrė jis.

IMDB nuotr./Haris Poteris
IMDB nuotr./Haris Poteris

Su nuolatinėmis jam skirtomis, kartai net nemaloniomis replikomis, dėmesiu aktorius tvarkėsi dar stipriau gerdamas. Jis prisipažino, kad dažniausiai, artėjant šios franšizės pabaigai ir dar kurį laiką po jos, butelio Danielis Radcliffe’as griebdavosi „iš panikos, šiek tiek iš nežinios, ką reikės daryti po to“, taip pat nesugebėjus išmokti jaustis patogiai būnant savimi blaivios būsenos.

Nors alkoholio atsisakyti jis bandė ne kartą, visiškai jo nebegeria nuo 2010-ųjų. Už pagalbą sunkiausiu jam metu Danielis Radcliffe’as dėkoja savo šeimai ir draugams, su kuriais tiek daug laiko praleido filmavimo aikštelėse, padėjusiais suvokti, koks perspektyvus yra jo gyvenimas.

„Galutinį sprendimą priėmiau aš, – anksčiau jis sakė „Off Camera“. – Vieną rytą po naktinių linksmybių prabudęs suvokiau, kad „Tai tikriausiai nėra gerai.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką