Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 05 20, 21:47

Ant Kanų raudonojo kilimo – apsinuoginusi moteris: protestavo prieš karą

Kanų kino festivalyje – akibrokštas. Ant raudonojo kilimo prasmuko apsinuoginusi moteris, kuri surengė protesto akciją prieš karą Ukrainoje, praneša „Hollywood Reporter“.
Protestas Kanų festivalyje
Protestas Kanų festivalyje / „Scanpix“ nuotr.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, penktadienį Kanų kino festivalyje pro apsaugą prasmuko ir prieš pat filmo „Three Thousand Years of Longing“ premjerą ant raudonojo kilimo pateko moteris, čia surengusi protestą prieš karą Ukrainoje.

Pranešama, kad moteris ant raudonojo kilimo nusimetė visus drabužius ir, rėkdama prieš susirinkusius fotografus, krito ant kelių.

„Scanpix“ nuotr./Protestas Kanų kino festivalyje
„Scanpix“ nuotr./Protestas Kanų kino festivalyje

Moteris savo kūną buvo nusidažiusi Ukrainos vėliavos spalvų dažais, o ant jos pilvo buvo užrašyta: „Nustokite mus prievartauti“. Moters kojos buvo išteptos raudonais dažais, o ant apatinės nugaros dalies buvo matomas užrašas: „Niekšai“.

„Scanpix“ nuotr./Protestas Kanų kino festivalyje
„Scanpix“ nuotr./Protestas Kanų kino festivalyje

Teigiama, kad moters protestas truko neilgai – prie jos greitai pribėgo apsaugininkai ir uždengė ją paltu.

Apsinuoginusi moters protestas įvyko prieš pat režisieriaus George'o Millerio filmo „Three Thousand Years of Longing“, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Tilda Swinton ir Idrisas Elba, premjerą.

Dienraščio „The New York Times“ žurnalistas Kyle'as Buchananas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė trumpą įvykio vaizdo įrašą.

Nors, norint patekti ant garsiojo Kanų kino festivalio raudonojo kilimo reikia praeiti daugybę apsaugos patikrų, o ir ant paties kilimo dirba gausios apsaugos pajėgos, tai ne pirmas kartas, kai pašaliniai asmenys patenka į renginio erdvę.

2014 metais komikas Vitalijus Sediukas filmo „How To Train Your Dragon 2“ premjeros metu prasmuko pro apsaugininkus ir pakišo galvą po Amerikos Ferreros suknele.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką