Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 30d. 21:10

Ateities prabanga: Kim Kardashian gimtadienio dovana nuo Kanye Westo – mirusio tėvo holograma

Kim Kardashian su tėvu Robertu
"Vida Press" nuotr. / Kim Kardashian su tėvu Robertu

Kardashianų šeimoje kvepianti žvakė gimtadienio proga tikrai nebūtų toleruojama – čia dovanos peržengia net laiką. Štai Kim Kardashian ketvirtadienį atskleidė iš savo vyro Kanye Westo 40-ojo gimtadienio proga dovanų gavusi... savo mirusio tėvo hologramą, rašo „DailyMail“.

Garsus advokatas Robertas Kardashianas, 59 metų tragiškai miręs nuo stemplės vėžio (dar 2003 m. liepos mėn.), buvo sugrąžintas į virtualų gyvenimą netradicine dovana, kurią daugelis gerbėjų pavadino kraupia.

Kanye Westas savo žmonai Kim Kardashian padovanojo virtualią tėvo inkarnaciją. Tiesa, holograma pasakė tokių dalykų, kuriuos daugelis įvertino kontroversiškai. Na, tarkim, kad Kim jau „visa suaugusi“ arba kad jos vyras yra „genialiausias žmogus visame pasaulyje“.

„Su gimtadieniu, Kimberly, – pasveikino holograma – Pasižiūrėk į save! Tau jau 40, tu visa suaugusi. Atrodai gražiai kaip ir tada, kai buvai maža mergaitė.

Aš kasdien prižiūriu tave, tavo seseris, brolį ir vaikus. Kartais atsiranda užuominų, kad esu šalia.“

VIDEO: Surprise From Heaven: Kanye West Surprises Kim Kardashian With Hologram From Dad On 40th Birthday

Robertas kvietė Kim prisiminti, kaip ją kadaise veždavo į mokyklą jo mažame automobilyje. Ten grodavo jųdviejų pamėgtas 1961 m. Bario Manno kūrinys, kurį netrukus buvo galima išgirsti.

Skambant kūriniui, holograma Robertas net bandė dainuoti labiausiai įsimenančias eilutes. Netrukus Roberto holograma perėjo prie rimtesnio tono, jis pasakė nuoširdžią kalbą Kim apie tai, kaip didžiuojasi ja ir jos pasiekimais.

Vida Press nuotr./Kim Kardashian su tėvu Robertu Kardashianu
Vida Press nuotr./Kim Kardashian su tėvu Robertu Kardashianu

„Tačiau įspūdingiausias yra tavo įsipareigojimas tapti teisininke“, – pažymėjo Robertas su šypsena ir pridėjęs ranką ant širdies.

„Tai ilgas ir sunkus kelias, bet jis to vertas. Aš esu su tavimi kiekviename žingsnyje“, – sakė mirusio Kim tėvo holograma.

Minty jis turėjo dabartinę Kim trukusią mokymosi programą gerai žinomoje Kalifornijos advokatų kontoroje. Ją Kim jau baigė ir šiuo metu ketina laikyti advokatūros egzaminą 2022 m.

Beje, tokia dovana iššaukė neigiamas Kim gerbėjų reakcijas ne tik dėl to, jog kai kurie hologramos žodžiai nuskambėjo keistai, bet ir dėl to, jog jau antrą kartą per trumpą laiko tarpą ši šeima užkliuvo dėl savo turtų manifestacijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:16
06:27
02:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką